Oprava elektroniky, bez nočních směn a nástupní bonus!

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti s opravami elektroniky a snahu zlepšovat se v nových moderních technologiích? Hledáme šikovné kolegy do našeho týmu, přidejte se k nám!

Popis pozice:

  • Analýza vadného produktu
  • Časová kontrola analyzovaných produktů
  • Dodržení kvality a pracovních postupů
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními
  • Evidence/report do interního systému

Profil kandidáta:

  • Dobrá znalost elektroniky/praxe v opravě (podmínkou)
  • Zkušenost s měřícími přístroji – multimetr, osciloskop (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Analytické a logické uvažování
  • Manuální zručnost a dobrý zrak
  • Schopnost učit se novým technologiím
  • Schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz s volnými víkendy
  • Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě
  • Měsíční výdělek až 23.000,-Kč
  • Nástupní bonus 5.000,-Kč
  • Bonusy za docházku
  • Výkonnostní bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost závodního stravování

Pokud si dočetl inzerát až sem a splňuješ všechny předpoklady, zašli mi životopis pomocí tlačítka níže!
Těším se na spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku?