Hledáme lidem práci Manpower

Technolog Montážních Linek

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, výrobní automotive společnost, hledáme kandidáty na pozici Technolog zavádění nových projektů.

Popis pozice:

· stanovuje technologické podmínky pro montážní linky

· podílí se na specifikacích nových strojů a technologických zařízení

· podílí se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků

· vytváří a spravuje výrobně-technologickou dokumentaci

· spolupracuje při ověřovacích sériích montážních linek

· podílí se na návrzích na umístění výroby daného úseku

· podílí se na předpřejímkách nových zařízení

· navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby

Profil kandidáta:

· SŠ vzdělání technického směru

· min. 2 roky praxe v oblasti automotive

· zkušenosti s průmyslovým svařováním plastů výhodou

· komunikativní znalost anglického jazyka

· samostatnost v řešení úkolů

· uživatelskou schopnost práce na PC (MS-Office)

· schopnost týmové spolupráce

· tvůrčí a technické myšlení

· flexibilitu a samostatnost

· ochotu dále se vzdělávat a hledat nová řešení

Nabízíme:

· zajímavou práci v závodě světelné techniky v Novém Jičíně

· možnost odborného a kariérního růstu

· motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

· nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 2 sick days, příspěvek na dojíždění, 13. a 14.plat, podíl na zisku, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, mateřská školka pro děti zaměstnanců, ubytovna pro kandidáty, kteří se musí za prací relokovat, flexibilní pracovní doba...)

Zaujala Vás tato pracovní příležitost?

Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis v českém a anglickém jazyce!

Těším se na Vaši reakci!

  • Milevsko
  • KV2 Audio International spol. s r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Ovčáry, Kolín
  • Lear Corporation Czech Republic s.r.o.
  • 19 560 – 24 150 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Čáslav
  • INPRO Čáslav s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Mělník
  • Mělnická zdravotní, a.s.
  • 12 200 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Business Area s.r.o.
  • Praha
  • Továrna na iluze s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Svojanov
  • MOSAICTECH s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Praha
  • TRANS-SERVIS, spol. s r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 31. října
  • Nové Město, Praha
  • TISCALI MEDIA, a.s.
  • Český Dub
  • ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • České Budějovice
  • Lukáš Čeněk
  • 75 – 130 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ auto benefit benefity bonus Bor dění doba flexibilní hledám hledat hodnocení IT Jičín kandidát kvality mateřská Most možnost náplň práce NDA nová nové Office ohodnocení pec penzijní připojištění plat podmínky pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba praxe příplatky připojištění příspěvek růst řízení samostatnost sick day specifika společnost spolupráce stravování svařování školka technik vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti znalost životopis anglické české dané dar díl dokument dovolené finanční jazyk kariérní kov linky myšlení náplň oblast oblasti odbor odborné PC penzijní PR pracovní příležitost profi projekt průmysl průmyslový příležitost rok řešení schopnost standard stroj systém technické techniky technolog tým úkol umístění uživatel výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost životní