Hledáme lidem práci Manpower

Náborář - expert na talenty!

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Velmi zajímavá pozice pro jednoho z našich nejlepších klientů! Práce ve stabilní společnosti, milém kolektivu a s férovým nadřízeným!

Pro mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Hradci Králové, hledám sympatického a komunikativního kandidáta/kandidátku na pozici Náboráře - experta na talenty!

Hledám někoho inovativního, kdo pomůže najít nové metody náboru či prezentace společnosti v očích veřejnosti. Takového, který bude férový/férová, který splní, co slíbí a pokud se to zrovna nepodaří, dokáže na rovinu přiznat chybu a hledat řešení.

Ten pravý expert/expertka musí mít týmového ducha - rozhodně nehledám individualistu! A nejdůležitější je rozhodně optimismus, pozitivní energie a nadšení - "bručoun" do týmu určitě nezapadne!

Náplň práce:

- příprava náborových kampaní (sociální sítě, webovky + další nápady vítány!)

- vyhledávání kandidátů (tvorba inzerce, vedení pohovorů)

- onboarding nových kolegů

- hledání nových možností náboru i zviditelnění společnosti

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání

- AJ či NJ alespoň na mírně pokročilé úrovni

- praxe v oblasti náboru, personalistiky

- snaha pochopit potřeby zaměstnavatele

- výborné komunikativní schopnosti

- nadšení, energie a vytrvalost

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování, penzijko

- profesní růst

- možnost dalšího vzdělávání

Zaujala Vás tato nabídka a myslíte si, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou? Pak budu ráda, pokud na inzerci odpovíte!

  • Uničov
  • Rozinková Edita
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Uničov
Zveřejněno: 13. prosince
  • Plzeň
  • Manpower
Zveřejněno: 3. dubna
  • Uničov
Zveřejněno: 14. září
  • Liberec
  • Podlahová Kateřina
Zveřejněno: 13. dubna
  • Liberec
  • Náborář/ka
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 31. října
  • Mladá Boleslav
  • Lucie Beyerová
  • 23 200 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Olomouc
  • Michaela Horáková
  • 21 000 – 26 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
Zveřejněno: 8. srpna
  • Třebíč
  • Desktop Programátor
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ Bor den energie hledám hledat hodnocení HR inzerce IT kandidát králové metody mezinárodní možnost nabídka nábor nadřízený náplň práce nové ohodnocení onboarding pohovor pozice práce praxe příspěvek růst společnost společnosti stabilní stravování vedení vhodný vzdělání vzdělávání zaměstnavatel dovolené finanční inovativní kolektiv kov list náborový náplň národní oblast oblasti PR prezentace profesní profi příprava řešení schopnost schopnosti sociální stroj talent tvorba tým