Hledáme lidem práci Manpower

Manažer/ka kvality ve strojírenství - Opava

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro úspěšnou moderní inženýringovou kancelář hledáme Manařera/Manažerku kvality.

Společnost poskytuje vysokou úroveň servisu, inženýringové a poradenské služby. Není jen dodavatelem, je partnerem.

Zaměřuje na dodávky pro automobilový, strojírenský, elektronický průmysl a výrobce lanových drah.

Jedná se o zcela novou pracovní pozici.

Popis pozice:

  • Úzká spolupráce s oddělením projektového managementu a zákaznickými/dodavatelskými odděleními kvality
  • Spolupráce při vzorování a sériové výrobě, EMPB protokoly
  • Zajištění změnových řízení v projektové a sériové fázi
  • Zjišťování příčin zmetkovitosti a řešení problémů kvality
  • Implementace nástrojů kvality
  • Úzká spolupráce se zákaznickým/dodavatelským oddělením výroby a kvality
  • Podpora projektového managementu
  • Zpracování a řešení reklamací a reportů
  • Samostatná komunikace se zahraničními zákazníky
  • Pracovní cesty v rámci ČR a zahraničí

Profil kandidáta:

  • Vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání technického směru – strojírenství
  • Předchozí praxe: praxe na obdobné pozici výhodou
  • Odborné znalosti: znalost práce s výkresovou dokumentací nezbytnou nutností znalost výroby strojírenských dílců (odlitky, výlisky, obráběné dílce, svařence apod.) výhodou
  • Jazykové znalosti: komunikativní – slovem i písmem - NJ (výhodou) nebo AJ
  • PC znalosti: uživatelská úroveň, MS Office, Outlook
  • Řidičský průkaz: skupina B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce: Opava
  • Atraktivní platové ohodnocení vč. 13. platu
  • Dovolená: 25 dnů
  • Pracovní doba: pružná pracovní doba
  • Den nástupu do práce: ihned nebo dle dohody

  • Vimperk
  • Strážný
  • od 80 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. června

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

AJ auto automobil Bor ČR den doba dovolená elektro hledám hodnocení HR inženýr IT kancelář kandidát komunikace kvality management manažer místo mobil Most náplň práce Office ohodnocení Opava partner plat podpora pozice práce pracovní pracovní cesty pracovní doba praxe protokol pružná pracovní doba reklama řízení společnost spolupráce výkon vzdělání vzor zahraničí znalost znalosti cesty díl dohody dokument jazyk jazykové znalosti kov místo výkonu práce náplň nástroj odbor odborné oddělení PC platové ohodnocení PR problém profi projekt projektové průmysl pružná report řešení řešení problémů řidič servis služby stroj strojírenství technické uživatel výroby zahraniční zákazník