Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor/ka Kvality Ve Výrobě Zbraní – Zajímavá Práce V Rodinném Prostředí

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Umíte pracovat s 3-D měřáky a zároveň ovládáte i klasická ruční měřidla? Umíte změřit hloubku nebo třeba šířku spáry? A můžete pracovat ranní a odpolední směnu?

Pro českého výrobce pistolí a revolverů hledáme šikovného kvalitáře/ku. Tak nám o sobě dejte vědět a začněte dělat něco, co Vás bude bavit!

Popis pozice:

Jako kvalitář/ka budete:

-kontrolovat a zodpovídat za kvalitu vyrobených zbraní

-měřit 3-D měřákem a ručními měřidly

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-máte praxi jako kontrolor/ka kvality

-máte zkušenost s 3-D měřáky

-zvládáte i ruční měřidla

-jste ochotný/á pracovat na ranní i odpolední směny

Nabízíme:

Za práci Vám nabízíme:

-velmi dobrou mzdu dle zkušeností

-dotované stravování

-týden dovolené navíc

-zajímavou práci ve stabilním prostředí české firmy

  • Plzeň
  • Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s.
  • od 15 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Odbory - proč a jak je založit

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ den hledám IT kandidát kontrolor kvality náplň práce pozice práce prostředí směny stabilní stravování týden týden dovolené navíc české dobro dovolené firmy kov náplň navíc PR profi ruční stav zkušenost