Hledáme lidem práci Manpower

Technical Quality Engineer - innovative automotive solutions

Lokalita Benešov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you a car enthusiast? Do you like to drive fast and safe?

Help us to create safe but exciting experience of driving!

Our client, an international company with over 3000 employees globally in Europe, North America and Asia Pacific can be proud of its 70 years rich history in creation of innovative solutions for vehicle interior systems. They aim to have the safest and best in class vehicles equiped with the newest technology which ensures safe and powerful ride.

Popis pozice:

  • Functional Checking/Tests of complete switches and system at a deeper level than End Of Line tester
  • Interpretation of Internal and Customer/Supplier Data Sheets, Specifications and Requirements
  • Responsibility for test procedures and documentation
  • Parameter Testing - Including CAN Bus signal testing/LIN Bus Signal Testing
  • Identification of Electronic and Mechanical Failures
  • Function tests at component level
  • Selection of appropriate measurement and analysis methods and equipment
  • Measurement - Eg. Oscilloscope or Dimensional/3D/CT Scans etc.
  • Preparation of summary reports for internal and external use
  • Communication internal with teams and also externally with customers
  • Interface Operations, Supplier Quality Assurance and Supplier Development Teams
  • Very close cooperation with the R&D department in the BCS headquarters in Germany
  • Use Structured Problem Solving Techniques Eg. 8D/Ishikawa/Six Sigma etc. to effectively determine the root cause of defective products and components

Profil kandidáta:

  • Minimum High School Diploma in Electronics or relevant study
  • English B1 (daily communication with R&D departments regarding technical topics)
  • Programming of communication interfaces (USB, TCP / IP, K-Line, LIN, CAN, Flexray, JTAG)
  • Vector Tool chain (CANoe, CANapy, CANalyzer, etc) or experienced with similar tool
  • Electrical Background, Mechanical Background, Measurement Data analysis, 8D/Poka Yoke, Six Sigma or similar problém solving techniques
  • 4 – 6 years of experience in similar position

Nabízíme:

  • An interesting job in a stable international company
  • Working in a profesionally mature team in a modern environment
  • Opportunities for professional development
  • An above-standard salary
  • Bonus system
  • 5 weeks holiday
  • 37.5 working hours per week with flexible start and end
  • Pension insurance contribution
  • Catering allowace
  • Cafeteria benefits
  • Health programme
  • Cultural and sport events
  • Sophisticated system of development and education

  • Teplice
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Uhlířské Janovice

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Odbory - proč a jak je založit

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

auto benefit bonus catering data den EU event IT job kandidát Lom náplň práce NDA pec pozice práce sport system clo dar employee náplň PR problém profi program report standard technolog test