Inženýr kvality s angličtinou

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste machr v automotive firmě v oblasti kvality? Hledáte nové výzvy? Komunikace v angličtině vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás!

Mladá rodinná rychle se rozvíjející automotive firma v Plzni hledá do svého týmu Inženýra kvality.

Popis pozice:

  • plnění požadavků zákazníka v oblasti kvality
  • zajišťování přímého kontaktu mezi zákazníkem a společností v rámci reklamačního řízení
  • vedení týmu při stanovování příčiny vzniku neshodných kusů
  • stanovování nápravných a preventivních opatření vedoucích k odstranění neshodných kusů
  • řešení reklamací na dodavatele
  • zajištění školících aktivit v oblasti kvality v rámci organizace

Profil kandidáta:

  • zkušenost z automotive firmy
  • angličtina na komunikativní úrovni pro denní používání

Nabízíme:

  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • pokud vás práce u nás bude bavit, můžete se těšit na odměny za pracovní i životní výročí