Hledáme lidem práci Manpower

Skilled Customer Care Agent needed

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do you want to work in a dynamic working environment, in a company that enables its clients to move ahead of the competition? We are searching for new members to an international service desk team in Brno in the Czech Republic. Join the future with our company now!

Popis pozice:

Your responsibility is to provide 1st level technical support 24/7, service restoration, fulfilment of the service request and advice to users ensuring the maximum availability, performance and utilization of knowledge and information systems.

You will provide solutions for user requests based on a knowledge database, available rules and problem descriptions and advice of resolver groups and you will follow a systematic, disciplined and analytical approach to problem-solving to meet set standards and agreed procedures.

Profil kandidáta:

- Speak fluently English at least on level B2
- Interest in Technology
- Analytical and Problem-solving skills
- Strong communication Skills
- Time flexibility – three-shift operation
- To be eager to gain new knowledge

Nabízíme:

- Monthly wage 28 000 - 33 000 CZK
- Extra money for weekend and night shifts
- 25 days of vacation
- More money after probation period
- Performance bonus
- Meal vouchers
- Multisport card

  • Vsetín
  • DME Czech Republic s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. července
  • Holešovice, Praha
  • Carvago s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. února
  • Štětí
  • SPM - Security Paper Mill, a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. srpna
  • Bohumilice
  • BACHL, spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Kostelec nad Labem
  • I.G.D.Z.- Investment Group DZ, a.s.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Kralupy nad Vltavou
  • Geus okna a.s.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Okrouhlá Radouň
  • RDS-Technology XXI s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • od 22 000 Kč
  • Klatovy
  • Lorenc Logistic, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Česká Třebová
  • OPHTHA TRADE, s.r.o.
  • Králíky, Ústí nad Orlicí
  • INCOT spol. s r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Lanškroun
  • Jaroslav Kyral - OBSTAS - o.f.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Červená Voda
  • AESKULAP spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

bonus Brno CZK data HR IT kandidát náplň práce NDA pozice práce sport system agent dar film náplň PR profi standard technolog