Hledáme lidem práci Manpower

Pekař/Pekařka

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do jednoho z největších obchodních řetězců v České republice s bohatou historií hledáme nového parťáka na pozici Pekaře/ky

Pracujte tam kde Vám pomohou.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

- práce v menším kolektivu fajn spolupracovníků, práce v teple moderní pekárny

- zpracování připraveného těsta, vykoulení chleba, smažení koblih

- pečeme: chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo

- manipulace s moderními pekařskými technologiemi (pece, hnětačky)

- práce ve stbilním a prosperujícím prostředí

Profil kandidáta:

- vyučení v oboru nebo odpovídající praxe na obdobné pozici

- ochota pracovat v 12 směnném pracovním režimu

- slušnost a spolehlivost

Nabízíme:

- smlouva na dobu neurčitou

- mzda vždy 11. den v měsíci

- před Vánoci 13. mzda

- po 3 letech 25 dní dovolené

- příplatky za víkendy nad rámec zákona

- stravenky

-10 % zaměstnanecká sleva na vše

Stačí, když níže kliknete na tlačítko "ODPOVĚDĚT", nebo zaslat svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Šumperk
  • Ivo Horčička
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. dubna
  • Břeclav
  • DELIKANA, s.r.o.
  • 15 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Šumperk
  • Daniel Horčička
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Ostrava
  • PEČIVO spol. s r.o.
Zveřejněno: 13. října
  • Louny
  • APLICA s.r.o.
  • 19 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 30. července
  • Bžany
  • Radek Matějíček
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 4. prosince
  • Věchnov
  • Josef Sedlář
  • od 140 Kč / hod
Zveřejněno: 18. prosince
  • Štítná nad Vláří-Popov
  • JAVORNÍK - CZ s.r.o.
  • od 21 360 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • Velké Pavlovice
  • Pekařství Jitka Pláteníková s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 7. října
  • Trutnov
  • Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Kolín
  • Pekárna Žalud, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Trutnov
Zveřejněno: 3. května
  • Těchlovice, Hradec Králové
  • PERNÍK s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Hranice, Přerov
  • WELLART, s.r.o.
  • od 17 800 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Měník
  • Libor Obešlo
  • 21 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Chomutov
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Dvůr Králové nad Labem
  • Dominik Mervart
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. května
  • 19 700 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 5. října
  • Hradec Králové
  • L O P O společnost s r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Třebechovice pod Orebem
  • Bazalka s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 29. června
  • Janov nad Nisou
  • KOLACEK Group s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Měník
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Ostrava-město
  • MAJKA EŠV, s.r.o.
Zveřejněno: 3. července
  • Prostějov
  • Pekařství M a M, s.r.o.
  • 10 900 – 14 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 17. prosince
  • Rokytnice v Orlických horách
  • FrostFood a.s.
  • 22 200 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Šumperk
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Sázava, Ústí nad Orlicí
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Netolice
  • Kuliš a Jerie spol. s r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Karlovy Vary
  • Karlovarská pekárna s.r.o.
  • 22 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Trutnov
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 5. července
  • Náchod
Zveřejněno: 8. srpna
  • Trnovany
  • Vladimír Kubík
Zveřejněno: 9. srpna
  • Trutnov
Zveřejněno: 4. září
  • Kolín
  • Letovice
  • LEDEKO, a.s.
  • 21 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 5. srpna
  • Praha
  • Centrální výběrová řízení a.s.
Zveřejněno: 2. ledna
  • Bystřice, Benešov
  • Schürmann s.r.o.
  • od 14 600 Kč
  • Strážnice
  • GD design s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Prostějov
  • WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
  • od 19 000 Kč

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

AJ Bor den EU hledám IT kandidát měsíc místo mzda na dobu neurčitou náplň práce nové obchodní Pardubice pec plat pozice práce pracovní pracovník praxe prostředí příplatky režim smlouva stravenky technologie víkend výkon vyučení v oboru zaměstnanec životopis dovolené kolektiv místo výkonu práce na dobu náplň obchod obor pečivo PR profi rámec technolog vyučení zaměstnanecká