Práce: Elektrotechnik Specialista

lokalita: Turnov zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte nové zaměstnání nebo uvažujete o změně?

Staňte se součástí přední mezinárodní společnosti.

Právě pro našeho klienta hledáme Elektromechanika specialistu.

Neváhejte a ozvěte se!

Popis pozice:

- vytváření elektro dokumentace pro nové projekty a změny strojních zařízení

- vytváření nebo úprava řídících programu strojních zařízení

- vytváření podpůrné dokumentace (pracovní postupy, návody, sdělení o technických změnách, školicí materiály pro interní školení elektrotechniků)

- připrava podkladů pro objednávky el. komponentů k novým projektům

Profil kandidáta:

- SOU nebo SŠ v oboru elektro

- vyhláška: 50/78 Sb. min. §7

- praxe na pozici

- pozitivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

- výši mzdy dle Vašich zkušeností od 30 000  Kč do 50 000 Kč

- práci pouze na ranní směnu

- 26 dní dovolené

- 13. a 14. plat

- aj. benefity

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Turnov

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist