Hledáme lidem práci Manpower

Launch your career in customer care! (Czech Republic)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We are looking for a new member to IT helpdesk team in Brno offices. If you are English speaking, analytical thinking and customer oriented, send me your CV! Together we can achieve great technical progress and provide perfect services to satisfaction of all customers.

Skype interview and relocation package 750$!

Popis pozice:

What would you do?
You will be contacted by a customer, who needs a helping hand to advise how to set up an IT device provided by your company, or with some other nontechnical issue he/she is struggling with. The whole communication is via telephone, from your office in Brno. The whole time you can get support from young and friendly colleagues originate from all over the world.

Profil kandidáta:

What do we expect from you?
Good communicative skills in English - level B2 and better. Time flexibility, the working hours are between 12 pm and 8 am, always 8 hours long shift. Ability to work on PC and adopt new technical knowledge. Advantage! If you have technical education, experience in customer care, or native level of English, we will place a monetary value on it.

Time flexibility, the working hours are between 12 pm and 8 am, always 8 hours long shift. Which also means that you will do the night shift, because of the time zone of U.S.

You need to be EU citizen or to have a working permit for the Czech Republic.

Nabízíme:

What will you get for your work?
Decent average salary 26.000,- CZK that can rise up to 35.000,- CZK per month, if you prefer night shifts. Interesting employee benefits, such as meal vouchers, 25 days of vacation, pension insurance etc. Opportunity to use your English on daily basis and earn great experience in well-recognized IT company. The help desk office is situated in a very nice modern building in Brno. Your colleagues create a pleasant and friendly atmosphere. It is an ideal place for work.

Make a good choice and kick-up your career!

Contact me with your English CV  Odpovědět na inzerát

  • Stodůlky, Praha
  • Mateřská škola a základní škola…
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. října
  • Kyjov, Hodonín
  • NINHBINH s.r.o.
  • od 13 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

benefit Brno CV CZK EU IT job jobs kandidát náplň práce Office pec pozice práce employee náplň PC PR profi