Projektový manažer/ka – Kutná hora

Lokalita Kutná Hora
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro nadnárodní společnost zabývající se vývojem nových technologií hledáme do oddělení engineeringu nového kolegu nebo kolegyni.

Popis pozice:

  • vedení a koordinace technických projektů v rámci firmy
  • zodpovědnost za včasnost a správnost provedení přiděleného projektu
  • zavádění nových technologií a systémů
  • podílení se na revizi stávajících výrobních a podpůrných procesů a jejich zlepšování
  • úzká spolupráce s interními odděleními, externími zákazníky a dodavateli

Profil kandidáta:

  • osobnost, která je proaktivní, energická a se smyslem pro systém a dodržování termínů
  • zájem o technické projekty
  • chuť se stále učit
  • zkušenosti s projektovým řízením podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • přátelský kolektiv nadšenců pro moderní technologie
  • 25 dní dovolené
  • každoroční valorizace platu
  • flexi passy každý rok
  • závodní stravování – jídlo za 6,-
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Máte zájem o tuto nabídku?