Hledáme lidem práci Manpower

Recepční – Práce V Jedné Z Nejlepších Firem V Brně

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte super džob u zaměstnavatele, pro kterého je radost pracovat? Jako recepční už zkušenosti máte a tato práce Vás baví? A co angličtina – domluvíte se bez problému? Tak na nic nečekejte a získejte lepší práci.

Popis pozice:

Jako recepční budete mít na starosti:

-pravidelnou komunikaci v angličtině a češtině

-vyřizování emailů a příchozích telefonátů

-péči o hosty a návštěvy

-další operativní úkoly

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-máte zkušenosti na pozici recepční (ideálně alespoň 2 roky)

-umíte velmi dobře anglicky (bez problému se domluvíte, napíšete email nebo zavoláte)

-zvládnete operativně řešit různé situace a problémy

Nabízíme:

Co za práci dostanete?

-zajímavé a stabilní zaměstnání

-dobrou mdzu

-týden dovolené navíc

-110 Kč stravenky

-zkušenosti k nezaplacení

  • Brno
  • INVESTMENT AGENCY s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. března
  • Vratimov
  • BATERIE CENTRUM, s.r.o.
  • 16 300 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Chlumec nad Cidlinou
  • Pila Chlumec, a.s.
  • od 17 500 Kč
  • Brno
  • SVIPP, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Železná Ruda
  • OREA HOTELS s.r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • DEZA, a.s.
  • 25 000 Kč
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 5. října
  • Písek
  • Kateřina Sazmová
  • 17 970 – 20 000 Kč
  • Písek
  • SMOM CZ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Lišov, České Budějovice
  • Základní škola a Mateřská škola Lišov
  • od 18 240 Kč
  • Lomnice nad Lužnicí
  • Pekařství Jana s.r.o. v likvidaci
  • od 18 000 Kč
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • TREFAL, spol. s r. o.
  • 19 000 – 21 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

AJ anglicky angličtina den email IT kandidát náplň práce pozice práce stabilní stravenky telefon týden týden dovolené navíc zaměstnání zaměstnavatel zkušenosti dobro dovolené náplň navíc placení PR problém profi rok situace stav úkol úkoly zkušenost