Hledáme lidem práci Manpower

Service Desk with German – L1- junior/medior– Full REMOTE

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Why is it great to join us? We give career opportunities to people with and without solid experience who are willing to absorb and implement technological innovations on daily basis.

Explore the future with us now!

We provide career opportunities and stable employment in a multinational environment where YOU can get a chance to use various languages, be a part of prominent and world-famous brands, acquire and upgrade IT skills working in a full-time home office, from any place in The Czech Republic.

Popis pozice:

As Service Desk Analyst you will be responsible for:

  • Be assigned for one future-oriented, long-lasting, and eminent client
  • Be responsible for a remote technical/administrative troubleshooting of the accounts, systems, applications, laptops, PCs, related equipment, networks of the employees of the client in one particular country;
  • Be a coordinator and active participant in the communication via phone, emails, chats, ticketing tool (ServiceNow) with the client, professional technicians,..
  • Be a ‘right hand’ of the team leaders, assist with reporting;

Profil kandidáta:

CANDIDATE PROFILE

  • Speak and write in English and German (strong B2+ level);
  • You can be skilled medior or junior - we are providing a training
  • Skilled to handle incoming inquiries successfully and give useful guidance to the client;
  • Have been a part of the Customer Support field;
  • Perceive multitasking and problem solving as a piece of cake;
  • Welcome experience with Windows, VPN, Office 365, Citrix, ticketing tools, etc.;
  • Know how to give a helping hand to a newcomer or your junior team member

Nabízíme:

We can offer:
  • 100% work from home; from any place in The Czech Republic
  • Monthly wage 40 000 – 45 000 CZK
  • Long-term and stable cooperation; full-time agreement
  • Financial appraisal for referring your friends and acquaintances;
  • Monetary compensation of the night shifts and compensation days for working at the Czech state holidays;
  • Meal vouchers (a contactless plastic card);
  • Multisport card with a financial contribution
  • Organized training sessions during the first weeks and further upskilling courses (online, with our experts);
  • Notebook and mobile phone with privileged tariff
  • 25 days of a paid leave;
  • Contribution for Public transport ticket

  • Jeseník
  • Nemocnice AGEL Jeseník a.s.
  • od 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 2. srpna
  • Uherské Hradiště
  • PEVEKO, spol. s r. o.
  • 15 200 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Planá nad Lužnicí
  • Kostelecké uzeniny a.s.
  • 21 600 – 23 000 Kč
  • Čáslav
  • KAR-mobil s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Vojkovice, Brno-venkov
  • Alena Horáková
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Veverské Knínice
  • RosenPharma a.s.
  • od 17 500 Kč
  • Dešov
  • Zemědělské družstvo Dešov
  • od 26 000 Kč
  • Český Těšín
  • SAPEKOR s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Bavorov
  • Základní škola Bavorov, příspěvková…
  • 14 660 – 21 370 Kč
  • Strakonice
  • ČSAD STTRANS a.s.
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • STAVBY ŠIMEK, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • MUDr. Dagmar Větěchová
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Vyškov
  • AGROS Vyškov-Dědice a.s.
  • od 24 000 Kč

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

account ATS CZK email home office IT kandidát mobil náplň práce Office online pozice práce reporting sport system tarif brand employee náplň PC PR profi report technici technolog