Hledáme lidem práci Manpower

ELEKTROMECHANICI - pouze 2 směny, Šumperk

Lokalita Šumperk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro ryze českou firmu se silným zázemím na trhu hledáme nové kolegy na pozici elektromechanika.

Vaší činností bude:
- provádění instalace,
- diagnostika stavu
- seřizování a opravy elektrických částí vozidel dle platných předpisů
- předávání provedených prací zákazníkovi

Práce bude probíhat na 2 směnný provoz.

Profil kandidáta:

Pro tuto pozici požadujeme:
- vyhláška 50/1978 Sb. (lze obnovit)
- vyučení v oboru / platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK
- čtení technické dokumentace

Nabízíme:

Za vaši každodenní práci vám nabízíme:
- práci přímo v kmeni firmy
- nástup IHNED
- před nástupem proběhne prohlídka firmy a schůzka s vedoucím
- práci přímo v Šumperku
- MHD před firmou
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
- bonusy až do výše 1500 za efektivní využití pracovní doby
- závodní stravování
- smlouva na dobu neurčitou

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám váš životopis. :)

  • Okounov
  • Stavební společnost Jaroslav Oršuliak,…
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. června
  • Jeseník
  • Veronika Arabaszová
  • 14 600 – 16 600 Kč
  • Otrokovice
  • COOP družstvo HB
  • 18 000 – 20 500 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Ostrava
  • JTI mont s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Humpolec
  • Michal Kulík
  • od 17 800 Kč
  • Nové Město pod Smrkem
  • KVAPRO spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Varnsdorf
  • Milan Hurák
  • od 35 000 Kč
  • Uherské Hradiště
  • Minox Czech s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Ostrožská Nová Ves
  • Pozemní stavitelství Zlín a.s.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Dejvice, Praha
  • AIRWAY s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 5. června
  • Brno
  • Purple Technology s.r.o.
  • 25 000 – 100 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

bonus bonusy Bor činnost den dění dokumentace elektro elektromechanik EU hledám IT kandidát kvalifikace na dobu neurčitou nabídka náplň práce nové penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní prohlídka připojištění příspěvek směny smlouva sport stravování Šumperk týden týden dovolené navíc vedoucí vyučení v oboru životopis doby dokument dovolené elektrický firmy instalace kov kulturní na dobu náplň navíc obor opravy penzijní PR pracovní doby profesní profi předpis schůzka stav technické trh výše vyučení zákazník závod