Hledáme lidem práci Manpower

Specialista klientské péče - Náchod

Lokalita Náchod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se ke společnosti, která je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice. Staňte se členem úspěšného týmu, který je naší důležitou součástí.

Do našich interních call center v Hradci Králové a Náchodě hledám nové kolegy a kolegyně na pasivní linku. Rádi mezi s sebou přivítáme příjemného kolegu s nadšením pro prodej a komunikaci s lidmi. Všechno ostatní Vás naučíme.

Popis pozice:

Co Vás u nás čeká?

Péče o stávající klienty, příjem hovorů a řešení dotazů. Dále pak naslouchání a vytipování příležitosti na nový produk či službu.

Profil kandidáta:

Co čekáme my od Vás?

Samozřejmostí je maturitní vysvědčení v kapse, čistý trestní rejstřík a nebýt v insolvenci. Dále očekáváme perfektní znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči.

Nabízíme:

Kromě nových zkušeností a super kolektivu u nás také získáte:

*smlouvu na HPP - plný úvazek

*jistotu fixní mzdy + bonusovou složku až dalších 5 000,- Kč

*díky střídání ranních/denních a odpoledních směn od pondělí do pátku (7:00 – 22:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

*navíc máte 5 dnů zdravotního volna

*stravenky v hodnotě 100,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

*příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*zcela bezbariérové pracoviště, 8 minut od hlavního vlakového nádraží

Zaujala Vás pozice? Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: e-mail přes odpovědní formulář nebo kliknout na tlačítko níže a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

  • Praha
  • PRÁCE plus, s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Havířov
  • GASCONTROL, společnost s r.o.
  • 15 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
  • Horní Suchá
  • Marie Faltýnková Fupšová
  • od 17 000 Kč
  • Proboštov
  • PECUD výrobní a obchodní družstvo
  • 16 100 – 23 000 Kč
  • Krupka
  • ŠROUBY Krupka s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Kutná Hora
  • Foxconn Technology CZ s.r.o.
  • 17 000 – 22 500 Kč
Zveřejněno: 19. dubna

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Odbory - proč a jak je založit

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

AJ aktuální bonus den hlavní hledám HR interní IT kandidát koníčky králové Luže Most mzdy Náchod náplň práce nové pec péče pozice práce pracoviště příspěvek SOU specialist specialista společnost společnosti stravenky týden týden dovolené navíc úvazek zdravotní znalost životopis bar cafeterie české člen dovolené finanční jazyk kolegyně kolektiv kontakt kov list náplň navíc obchod Ostatní placené PR prodej profi příjemné příležitost příležitosti rok řešení součást tip tým volna zkušenost