Směnový mistr

Lokalita Libáň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Směnový mistr pro nadnárodní společnost zaměřenou na výrobu přístrojových desek a dalších dílů do interiérů aut renomovaných značek v Libáni.

Pracovní náplň:

- Zodpovědnost za řízení svěřeného provozu

- Vedení Vedoucích výrobního týmu a tým seřizovačů

- Zodpovědnost za plnění plánu výroby

- Spolupráce s provozním technologem a specialistou kvality

- Identifikace příčin problémů a jejich eliminaci

- Efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů

- Zpracovávání reportů a hlášení za svěřenou oblast

- Snaha o kontinuální zlepšování procesů

Profil kandidáta:

- Min SŠ vzdělání technického směru

- Praxi na podobné pozici v automotive min. 2 roky

- Znalost specifických požadavků zákazníka (8D report, FMEA, 5 proč)

- Zkušenost s vedením lidí

- Týmového ducha

- Znalost práce na PC

- ŘP skupiny B

Nabízíme:

- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

- Kvalitní zaškolení

- Přátelský kolektiv

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Závodní stravování

- Osobnostní a odborný rozvoj

- 5 týdnů dovolené

- 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity

- Spousta firemních akcí během roku

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist