Hledáme lidem práci Manpower

Směnový mistr

Lokalita Libáň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Směnový mistr pro nadnárodní společnost zaměřenou na výrobu přístrojových desek a dalších dílů do interiérů aut renomovaných značek v Libáni.

Pracovní náplň:

- Zodpovědnost za řízení svěřeného provozu

- Vedení Vedoucích výrobního týmu a tým seřizovačů

- Zodpovědnost za plnění plánu výroby

- Spolupráce s provozním technologem a specialistou kvality

- Identifikace příčin problémů a jejich eliminaci

- Efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů

- Zpracovávání reportů a hlášení za svěřenou oblast

- Snaha o kontinuální zlepšování procesů

Profil kandidáta:

- Min SŠ vzdělání technického směru

- Praxi na podobné pozici v automotive min. 2 roky

- Znalost specifických požadavků zákazníka (8D report, FMEA, 5 proč)

- Zkušenost s vedením lidí

- Týmového ducha

- Znalost práce na PC

- ŘP skupiny B

Nabízíme:

- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

- Kvalitní zaškolení

- Přátelský kolektiv

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Závodní stravování

- Osobnostní a odborný rozvoj

- 5 týdnů dovolené

- 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity

- Spousta firemních akcí během roku

  • Frýdek-Místek
  • MAN HR s.r.o. v likvidaci
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. října
  • Mělník
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Zveřejněno: 15. srpna
  • Horní Podluží
  • L U K R A M s.r.o.
  • 23 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Mořina
  • LOMY MOŘINA spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Chlumín
  • CF Trading, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Žirovnice
  • Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Liberec
  • MOCCA, spol. s r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Nučice, Praha-západ
  • FOODISH s.r.o.
  • 28 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Lipence, Praha
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Pilníkov
  • T A L P A , spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Humpolec
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Červená Řečice
  • CEREPA, a. s.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. června
  • Břeclav
  • Arens Oberflächenfullservice s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 13. srpna
  • Praha
Zveřejněno: 28. února
  • Krajková
  • Böhm - extruplast s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Žďár nad Sázavou
  • DŘEVO VYSOČINA a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Liberec
Zveřejněno: 3. března
  • Bořitov
  • ATOMO PROJEKT s.r.o.
  • 29 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Havlíčkův Brod
  • Lilacosta s.r.o.
  • 28 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Chrastava
  • Wassa logistic s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 1. dubna
  • Liberec
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 23. května
  • Býkev
  • BOXMAKER s.r.o.
Zveřejněno: 2. března
  • Chomutov
  • Salzgitter Hydroforming s.r.o. v…
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 31. března
  • Litovel
  • Střední odborná škola Litovel,…
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Chomutov
  • Brno
  • Dekameron CZ s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Benešov
  • Základní škola a mateřská škola Benešov…
  • od 16 490 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Mladá Boleslav, Poděbrady, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Hradec Králové

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ auto benefit benefity Bor den hledám hodnocení IT kandidát kvality mistr náplň práce odpovědnost ohodnocení pec plán plat plnění pozice práce pracovní rozvoj řízení specialist společnost společnosti spolupráce stabilní stravování školení vedení vedoucí vhodné vzdělání zaměstnanec znalost díl dovolené finanční firemní interiér kolektiv kvalitní list materiál náplň národní oblast odbor odborný osobnost PC personální PR pracovní náplň problém proces procesů profi přátelský report rok stroj technické technolog tým výrobní výroby zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zdroj zkušenost