Hledáme lidem práci Manpower

Quality specialist

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste člověk, který rád komunikuje s lidmi a hledá práci, kde se nebude nudit?

Vítáte práci různorodou a atraktivní, kde je možnost neustále rozvíjet své znalosti a dovednosti?

Pro našeho klienta se sídlem v Průmyslové zóně Ovčáry hledáme do oddělení kvality nového kolegu/kolegyni.

Popis pozice:

  • řešení reklamací a ostatních požadavků od klienta
  • sběr, analýza a monitorování kvalitativních dat
  • podílení se na interních a externích auditech
  • implementace nápravných a preventivních opatření do výroby
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • zodpovědnost za BOZP ve výrobě
  • vedení menšího týmu
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • komunikace napříč odděleními

Profil kandidáta:

  • min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost Excelu
  • zkušenosti z oblasti kvality vítány
  • dobré komunikační schopnosti
  • zkušenost s vedením lidí

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • sick days 5x za rok
  • každé léto a zimu týmové akce v rámci firmy
  • nástup možný ihned

  • Strakonice
  • Aluprogress Strakonice s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. července
  • Brno
  • CB&I s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. ledna
  • Liberec
  • Webasto Roof & Components Czech…
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Liberec
  • MOCCA, spol. s r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Karviná
  • Střední zdravotnická škola, Karviná,…
  • od 21 370 Kč
Zveřejněno: 13. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

akce analýza audit bonus BOZP data den doba EU event flexibilní hledám hodnocení interní IT kandidát komunikace kvalita kvality možnost na dobu neurčitou náplň práce nové odpovědnost ohodnocení Ovčáry OZP pec pozice práce pracovní pracovní doba příspěvek reklama smlouva specialist společnost společnosti stabilní stravování vedení vzdělání zkušenosti znalost znalosti anglický anglický jazyk díl dovednost dovolené externí finanční firmy jazyk komunikační list na dobu náplň národní oblast oblasti oddělení Ostatní PR profi průmysl průmyslové příprava roční rok řešení schopnost schopnosti technické tým výroby zákazník zkušenost