Seřizovač vstřikolisů - lákavá nástupní mzda a hezké benefity!

Ostrava

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Máte zkušenosti se seřizováním vstřikolisů a hledáte změnu? Cítíte se profesně i finančně nedoceněni? Chcete nastoupit rovnou do kmene a pracovat v moderním prostředí zahraniční společnosti? Pokud je Vaše odpověď ano, zašlete nám svůj životopis!

Popis pozice:

Co Vás čeká?
- obsluha plastových vstřikolisů
- nastavení, kontrola a monitoring vstřikovacích strojů
- oprava, čištění a preventivní údržba vstřikovacích nástrojů
- řešení problémů během výrobního procesu

Profil kandidáta:

Co od Vás očekáváme?
- praxi v seřizování plastových vstřikolisů
- základní znalost technické angličtiny
- základy práce na PC
- ŘP skupiny B

Nabízíme:

Co Vám za to nabízíme?
- velmi motivující mzdové ohodnocení (28 - 39 000 Kč) + příplatky nad rámec zákona
- pololetní a roční bonus
- stravenky
- postupné navýšení počtu dnů dovolené
- možnost dopravit se do práce svozovými autobusy ZDARMA
- nástup IHNED

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 11 konferencí a událostí v roce 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 11 konferencí a událostí v roce 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

auto zkušenost