Práce: Inženýr kvality

lokalita: Žďár nad Sázavou zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro nadnárodní společnost hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Inženýr/ka kvality!
Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo obor automotive!

Popis pozice:

- zlepšování kvality a standardů dle ISO 13485, řešení problematiky v této oblasti vč. zavádění nových nápravných a preventivních opatření
- koordinace tvorby kontrolních plánů a analýz rizik (FMEA)
- řešení procesních změn, validací či technické dokumentace
- zajištění podpory při externích auditech

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ
- zkušenosti v oblasti kvality a znalost jejich nástrojů
- praxe na obdobné pozici
- znalost norem ISO výhodou
- komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

- atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování
- systém zaměstnaneckých výhod
- akce pro zaměstnance atd...

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup dle dohody
Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist