Hledáme lidem práci Manpower

Elektro-montáž a testování v čistém pracovním prostředí, PCE

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti ve výrobě a kompletaci elektrosestav? Pracovali jste na montáži s drobnými segmenty?

Významná společnost s dlouholetou tradicí vývoje, výroby a implementace radarové techniky nabízí práci pro operátory montáže/elektromontáže a testery.

Popis pozice:

Co u nás provádí operátor výroby a tester?

Náplní jeho práce pájení a mechanická montáž drobné elektroniky, osazování a kontrola desek plošných spojů (DPS). A na pozici testera se provádí automatické testy dle instrukcí.

Profil kandidáta:

Je nutné být alespoň vyučen/a, mít zkušenosti ve výrobě a rozumět technické dokumentaci.

Pak už stačí chuť řízením se pracovními instrukcemi.

Výhodou (né nutností) je vyučení v oboru elektro a také praxe v montáži elektroniky, plošných spojů či testování ve výrobě.

Nabízíme:

Podle úrovně znalostí, zkušeností a praxe si můžete vydělat 18 000 – 21 000 Kč měsíčně.

Navíc získáte řadu dalších výhod k základní mzdě, například:

  • variabilní složku mzdy ve výši až 20 %, kterou můžete ovlivnit plněním cílů a docházkou
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky
  • po 1 roce nárok na příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • po 1 roce 13. a 14. mzda
  • školení, která Vám zvýší kvalifikace (hrazená zaměstnavatelem)

a jiné.

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo zavolejte na zobrazit tel. číslo .

  • České Budějovice
  • Na Zahrádce s.r.o.
  • od 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. října
  • Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • KVALITA náhradní plnění s.r.o.
  • 20 000 – 20 850 Kč
  • M&M STAV, s.r.o. v likvidaci
  • 14 600 – 15 400 Kč
  • Jihlava
  • Psychiatrická nemocnice Jihlava
  • od 20 000 Kč
  • Předklášteří
  • Domov pro seniory Předklášteří,…
  • od 17 070 Kč
  • 20 890 – 35 000 Kč
  • Cheb
  • I.V.P.-servis s. r. o.
  • 17 000 – 17 500 Kč
  • Vsetín
  • IRISA, výrobní družstvo
  • od 25 000 Kč
  • Volyně
  • Nemocnice Volyně s.r.o.
  • 16 500 – 18 000 Kč
  • Ostrava
  • Heimstaden Czech Services s.r.o.
  • od 21 360 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Ostrava
  • od 21 800 Kč

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

auto Bor data elektro HR instrukce IT kandidát kvalifikace mzda mzdy náplň práce nárok operátor plnění pojištění pozice práce pracovní praxe prostředí příklad připojištění příspěvek řízení společnost stravenky školení technik zaměstnavatel zkušenosti znalost životopis automat cíl dar dokument dovolené kontrola list mechanická náplň navíc obor odpovědní operátor výroby PC penzijní PR profi rok stav technické techniky test vydělat výroby vyučení zkušenost životní