Hledá se obráběč v DUBÍ! Teplice

Lokalita Dubí
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenost jako CNC operátor, obráběč nebo truhlář a hledáte nové zaměstnání?

Zašlete nám Váš životopis a získejte novou práci.

Nástup přímo do kmene společnosti!

Popis pozice:

  • Hledáme operátora, který bude obsluhovat obráběcí centra a CNC stroje.

    • práce na výrobní lince dle výrobního postupu
    • kontrola materiálového a nástrojového vybavení
    • hlášení neshod a spolupráce při jejich odstranování

Profil kandidáta:

  • vyučení v oboru obráběč či jiném technickém oboru (strojní mechanik, truhlář apod.) nebo praxe na CNC strojích
  • znalost výkresové dokumentace
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 21 000,- Kč
  • Měsíční bonus 15% (3-4000,- Kč )
  • Příplatky za směnný provoz
  • Příplatky za ztížené pracovní prostředí
  • Po 6 měsících navýšení mzdy!