Hledáme lidem práci Manpower

Hi -Tech Developer in C#.NET

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímají Tě moderní technologie a chceš se podílet na vývoji desktopových aplikací pro automatizaci mikroskopů? Už máš něco za sebou v .NETu, domluvíš se anglicky a máš VŠ titul? Tak to je práce přesně pro Tebe!

S čím budeš dělat:

  • C# .NET 4.7+, .NET Core, .NET 5, WPF a Visual Studiu 2019 pro Win10
  • CI/CD s využitím Git, GitLab, Jenkins

Popis pozice:

✅ vývoji komplexních desktopových aplikací pro automatizaci elektronových mikroskopů
✅ návrhu uživatelského rozhraní s důrazem na efektivitu a snadnost použití
✅ zdokonalování existujících aplikací co do výkonu a robustnosti
✅ spolupráci s ostatními vývojovými odborníky – aplikačními specialisty, systémovými inženýry, fyziky jak na brněnské pobočce, tak s kolegy z US

Profil kandidáta:

☑️ titul Bc. nebo Ing. v informatice nebo souvisejícím technickém oboru
☑️ profesní zkušenosti v objektově-orientovaném vývoji,
☑️ ovládáš požadované technologie – především .NET, C#, Visual Studio
☑️ domluvíš se anglicky
☑️ máš cestovní pas a můžeš občas cestovat

Nabízíme:

✔️ možností dělat smysluplnou práci která pomáhá posouvat technologické limity největších výrobců elektroniky na světě (Samsung, Intel, TSMC)
✔️ možností jít za hranice SW a podílet se na komplexním vývoji produktu od HW po UX
✔️ flexibilitou v plánování pracovní doby
✔️ 5 týdnů dovolené + 3 sick days ročně
✔️ příležitostí k rozvoji (např. bezplatné kurzy angličtiny a jiné)
✔️ příspěvkem na penzijní připojištění, ročním bonusem, Multisport karta zdarma a výhodným mobilním tarifem pro soukromé účely
✔️ moderním pracovním prostředím s relaxačními zónami a masážemi přímo v budově

  • Karlín, Praha
  • Fitkitchen s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. září
  • Celá ČR
  • Eria Labs s.r.o.
  • 30 000 – 120 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 20. července
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 23. března
  • Ostrava
  • XEVOS Solutions s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. června
  • Brno
Zveřejněno: 3. srpna
  • Valašské Meziříčí
  • ROBE lighting s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Mladá Boleslav
  • MP Autodíly s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Šumperk
  • Urdiamant, s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Sudkov
  • LUGAFO s.r.o.
  • od 26 000 Kč
  • Olšany, Šumperk
  • SPEKTRA - IS s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Liberec
  • ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
  • 27 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Boskovice
  • Novibra Boskovice s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ anglicky auto bonus Bor developer elektro fyzik HR Hranice HW inženýr IT kandidát kurz kurzy listy masáže mobil možnost náplň práce nová pec penzijní připojištění plán plánování plat pojištění pozice práce pracovní prostředí připojištění Ronov rozhraní rozvoj sick day SOU specialist sport studio tarif technologie výkon zdarma zkušenosti automat bezplatné cestovní dar díl doby dovolené karta limit list masáž mobilní náplň obor odbor Ostatní penzijní PR pracovní doby profesní profesní zkušenost profesní zkušenosti profi příležitost roční systém technické technolog uživatel zkušenost