Hledáme lidem práci Manpower

Pracovník výroby - NOVÁ FIRMA NA KOLÍNSKU, ranní a odpolední směna.

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nová firma na Kolínsku hledá parťáka do výroby.

Zkus změnu, už na nic nečekej a volej zobrazit tel. číslo .

Popis pozice:

  • práce ve výrobě - automotive (nejedná se o průmyslovou zónu ! )
  • pracovní doba: pondělí až pátek
    • VOLNÉ VÍKENDY
    • ranní 6:00-14:00hod
    • odpolední 14:00 - 22:00hod

Profil kandidáta:

  • pracovní nabídka svým charakterem práce vhodnější spíše pro muže - težší břemena
  • operátor ve výrobě obhospodařující robotické linky - jedná se především o zásobování robotů potřebným materiálem
  • práce v automotive!

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • mzda 28000Kč/měsíc
  • stravenky
  • nástup co nejdříve
  • po zaučení přestup do kmenového stavu (zhruba 1 měsíc od nástupu)

  • Příbram
  • ARMO-KVH s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. října
  • Příbram
  • Prádelna čistírna URAN s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Sedlčany
  • STRNAD elektro s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Říčany, Praha-východ
  • Marvinpac CZ, s.r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • s. n. o. p. cz a.s.
  • 17 700 – 18 000 Kč
  • 17 688 – 18 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

auto doba firma hlavní HR kandidát Kolín měsíc mzda nabídka náplň práce nová nové operátor pozice práce pracovní pracovní doba pracovní nabídka pracovní poměr pracovník stravenky linky materiál náplň poměr PR profi průmysl robot směna stav výroby