Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér přípravků

Lokalita Velká Bíteš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného konstruktéra!

Jsme česká firma, která působí v oboru strojírenství. V roce 2012 jsme získali titul Firma roku.

Popis pozice:

Představení pozice:

Náš nový kolega bude vypracovávat výkresové dokumentace pro výrobu upínacích přípravků a speciálních řezných nástrojů. Bude připravovat objednací návrhy pro potřebné polotovary a nakupované dílce. Pracovní náplní bude i zpracování podkladů pro nabídky a jednání se zákazníky o technických problémech a bude spolupracovat s kolegy na jejich řešení.

Profil kandidáta:

Jaké máme požadavky na nového kolegu?

Důležité je VŠ nebo SŠ vzdělání a to technického zaměření a také praxe v oboru konstrukce přípravků - hledáme již někoho zkušeného.
Znalost CAM prostředí ProENGINEER případně jiného prostředí pro tvorbu dokumentace.
Také hledáme člověka, který bude ochotný dojíždět (autobusová doprava je omezená).

Nabízíme:

Co na za tuto práci dostanete?

Motivující ohodnocení (podle zkušeností).
23 dnů dovolené.
Kratší pracovní doba 7,5 hodiny denně.
Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 700,-
Dotované stravování (výběr z 5 jídel každý den).
Možnost celodenního využití firemní kantýny.
Sleva na pohonné hmoty.
Věrnostní prémie (narození dítěte, svatba, pracovní jubileum...).
Volno navíc například při narození dítěte, doprovodu prvňáčka do školy či svatby.
Možnost zajištění firemního bytu v místě pracoviště.
Jazykové kurzy.

  • Hradec Králové
  • Alex stavby s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Velké Meziříčí, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Pohořelice, okres Brno-venkov

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

AJ auto Bor česká den doba dokumentace důležité EU firma hledám hodiny hodnocení IT kandidát kolega kurz kurzy měření možnost nabídky náplň práce narození nové ohodnocení pec penzijní připojištění pohonné hmoty pojištění pozice požadavky práce pracoviště pracovní pracovní doba praxe prostředí příklad připojištění příspěvek stravování svatba Týn Vary volno vzdělání znalost CAM díl dítě dokument doprava dovolené firemní hmoty jazyk jednání kov náplň nástroj navíc obor oprava penzijní pohon PR prémie problém profi případ rok řešení speciální stav stroj strojírenství svatby školy technické technický v roce výběr zákazník zkušenost