Hledáme lidem práci Manpower

Technický specialista s přesahem do IT

Lokalita Bechyně
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Staňte se součástí inovativní společnosti, která implementuje a zdokonaluje své výrobky do zdravotnictví. Rozšiřujeme náš technický tým, pokud máte zázemí v IT a baví Vás řešit technické závady, hledáme právě Vás!

Popis pozice:

-Vyřešení technických problému a následné podílení na jejich nápravě,

-Přehled o kvalitě poskytovaných služeb a jejich následné zdokonalení,

-Vyřazení starých zařízení a zajištění jejich náhrady,

-Spolehlivost a zodpovědnost bude Vaší vizitkou,

-Technický support interním klientům.

Profil kandidáta:

-Být flexibilní, s kolegou týdení sřídání telefonní pohotovosti do 22:00,

-Vzdělání IT nebo technického směru,

-Zkušenost z tiskového průmyslu výhodou,

-Umíte se domluvit anglicky, alespoň B1,

-ŘP sk. B.

Nabízíme:

-Podrobné proškolení v rámci pracovní doby,

-Firemní výrobky a služby s výraznou slevou,

-Prostor pro osobní i profesní rozvoj,

-Plně hrazená multisport karta,

-Příspěvek na dojíždění,

-Příspěvek na penzijní pojištění,

-5 týdnů dovolené,

-Závodní stravování,

-Bonusy ke mzdě,

-Cafeterie.

Líbí se Vám tato pozice? Zašlete mi svůj životopis na adresu e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte zobrazit tel. číslo .

  • Břevnov, Praha
  • TRACO SYSTEMS a.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
  • Čáslav
  • PROFIZOO s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Písek
  • AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Brno
  • NOBLAS s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Kyje, Praha
  • Future Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 9. března
  • Pelhřimov
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Zlín
  • Intelio Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Bruntál
  • Macco Organiques, s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Frýdlant
  • DISPONERO s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. června
  • Bílovec
  • KAXL s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Chrudim
  • TRAMONTÁŽ, spol. s r.o.
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Chrudim
  • OPHTHA TRADE, s.r.o.
  • 27 000 – 31 000 Kč
  • Chrudim
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Uherské Hradiště
  • René Svárovský
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • ZETÍKOVA PEKÁRNA s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Znojmo
  • Moravia ZNOJMO s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Znojmo
  • Stargo Metal Design s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Znojmo
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Znojmo
  • PH Design s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • AV GAS company s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • UNITES Systems a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Vsetín
  • JASY Vsetín s.r.o.
  • 16 300 – 17 500 Kč
  • Diakonie Valašské Meziříčí
  • od 25 800 Kč

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ anglicky bonus bonusy den dění flexibilní hledám HR Hrady interní IT kandidát Luže náhrady náplň práce odpovědnost pec pojištění pozice práce pracovní příspěvek rozvoj řízení SOU specialist specialista společnost společnosti sport starý stravování školení telefon týden vzdělání životopis cafeterie díl doby dovolené firemní inovativní karta kov list náplň osobní penzijní penzijní pojištění PR pracovní doby problém profesní profi průmysl řešení služby součást technické technický tým výraz závod zdravotnictví zkušenost