Hledáme lidem práci Manpower

Technik elektroúdržby - Slaný - od 30.000Kč

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte elektrotechnické vzdělání a chcete se stát údržbářem? Pokud ANO, je tato nabídka pro VÁS to PRAVÉ!

Popis pozice:

Údržba strojů

Zjišťování závad

Práce s PLC

Základní diagnostika

Místo výkonu - Slaný

Profil kandidáta:

SŠ technického směru

Platná 50/1978 min. §5

2 roky zkušenosti z výrobní společnosti

Povědomí o PLC

Čtení výkresové dokumentace

Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme:

Základní mzda od 30.000Kč

13. mzda

Další možnosti vzdělávání

Příspěvek na stravování

Příspěvek na dojíždění

Penzijní připojištní

  • Zlín
  • Stanislav Chytil
  • 18 500 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. února
  • Zámrsk
  • BOHEMIA RINGS s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Karviná
  • Domov Alzheimer Darkov z.ú.
  • od 15 200 Kč
  • Hodějice
  • FenStar s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Olomouc
  • CAZER s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • ROBE lighting s.r.o.
  • od 22 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Most, Ústí nad Labem, Teplice

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

dění dokumentace elektro kandidát místo možnost mzda nabídka náplň práce plat pozice práce příspěvek slaný směny společnost společnosti stravování technik výkon vzdělání vzdělávání zkušenosti dokument možnosti náplň penzijní PR profi rok stroj technické výrobní zkušenost