Mzdová účetní

Lokalita Ústí nad Orlicí
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme člověka na pozici Mzdový/á účetní, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou strojírenských výrobků pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Popis pozice:

kontrola a předávání mzdových podkladů externí společnosti, která provádí výpočet mezd

koordinace mzdové uzávěrky a zajišťování dokumentace pro interní kontrolní systém

samostatný výkon celé agendy mzdového účetnictví - kontrola, provedení výpočtu, mzdová uzávěrka

spolupráce s finanční účetní a finančními controllery

Profil kandidáta:

SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)

praxe v oblasti mzdového účetnictví

zkušenosti s prací v jakémkoliv četním pogramu

spolehlivost a přesnost

Nabízíme:

roční prémie

5 týdnů dovolené

dotované stravování

pružná pracovní doba

program pro výhodné telefonování

penzijní připojištění