Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik (ELEKTRO) - I ABSOLVENTI

Lokalita Střelice, okres Plzeň-jih
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás obor elektro a máte platnou vyhlášku č. 50, §6? Chcete pracovat v moderní firmě, kde náležitě ocení Vaše zkušenosti? Nebo jste absolvent, který chce svou kariéru skvěle nastartovat? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

Jako technik budete:

-provádět servisní prohlídky zařízení jako jsou bankomaty, automatické trezory atd.

-instalovat zařízení bankovních systémů

Profil kandidáta:

Dobrý kandidát/ka má:

-vzdělání a zájem o obor elektro

-platnou vyhlášku 50, §6

-komunikativní angličtinu

-řidičák sk. B a je ochotný/á cestovat

-profesionální vystupování a je samostatný/á

Nabízíme:

Co Vám nabízíme?

-zajímavou práci v moderní společnosti a v přátelském kolektivu

-promyšlený systém školení

-dobrou mzdu a bonusový systém

-služební auto i pro soukromé účely

-týden dovolené navíc

-stravenky

-příspěvek na penzijní připojištění

  • Třebíč
  • TIPA Telekom plus a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Střelice, Brno-venkov
  • agriKomp Bohemia s.r.o.
Zveřejněno: 25. června
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP - Jacina, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. května
  • 40 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Praha
  • Prušák Group s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Poděbrady
  • Crystal BOHEMIA, a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. srpna
  • Žižkov, Praha
  • EASYDENT s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Panenské Břežany
  • AGRIMEX Vestec a.s.
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Železná Ruda
  • ELKOPLAST CZ, s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Plzeň
  • Alvita jewellery s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Tábor
  • HORA s.r.o.
  • od 17 700 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná, Rokycany

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

absolvent absolventi AJ auto bankovní bonus Bor den elektro IT kandidát Luže Most náplň práce penzijní připojištění plat pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení služební služební auto SOU společnost společnosti stravenky školení technik týden týden dovolené navíc vzdělání zkušenosti automat dobro dovolené kolektiv kov náplň navíc obor penzijní PR profi prohlídky přátelské řidič servis systém zájem zkušenost