Technik Měření A Posouzení Akustiky Vozů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma G & P Quality Management s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme vhodné kandidáty pro práci zaměřenou na měření a posouzení akustiky vozů.

Náplň práce:

  • plánování a organizace zkoušek a měření akustiky
  • kontrola a dodržení termínových plánů (body modelové péče, COP zkoušky)
  • příprava vozidla před měřením
  • vlastní měření vozidla na PG Úhelnice, nebo ve válcové zkušebně GQM – 3
  • kontrola specifikace vozidla a aktuálnosti akustických paketů
  • dokumentace závad zjištěných při zkoušce nebo měřením
  • dokumentace provedených zásahů na vozech
  • demontáž a montáž dílů v rámci analýzy závad
  • Demontáž a montáž dílů v rámci analýzy závad, popřípadě montáž dílů s úpravou pro vyhodnocení účinnosti z hlediska akustiky vozu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s technickým zaměřením (obor akustika nebo hudební vzdělání velkou výhodou)
  • nutné řidičské oprávnění skupiny B
  • dobrá znalost MS Office a SW Pulse, Pulse Reflex a Akustik výhodou
  • manuální zručnost
  • samostatnost, flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavé motivační finanční ohodnocení
  • práce pro společnost ŠKODA AUTO a.s.
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)
  • týden dovolení navíc (po 5 letech u firmy)

  • Chodov, Sokolov
  • KH Czechia s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. března
  • Běchovice, Praha
  • EGÚ Praha Engineering, a.s.
  • 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 10. dubna
  • Hradec Králové
  • HAKEL spol. s r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
    Benefity:
Zveřejněno: 12. června
  • Česká Lípa
  • Technické služby ochrany ovzduší Česká…
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Hlinsko, Chrudim
  • P Z P MERLIN s.r.o.
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Karlín, Praha
  • 4Life Direct Insurance Services s.r.o.,…
  • 22 000 – 44 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. května
  • Praha
  • AVES Servisní a.s.
  • 10 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Horní Počernice, Praha
  • 12 000 – 15 000 Kč
  • Karviná
  • GS Caltex Czech, s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Personal Consult s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Turnov, Nymburk, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Odbory - proč a jak je založit

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ auto Bor činnost den dokumentace hledám hodnocení IT kandidát měření Most náplň práce nová odpovědnost Office ohodnocení pec péče plán plánování pojištění práce příspěvek samostatnost SOU specifika společnost stravenky technik týden vhodné vzdělání znalost Zruč analýzy činnosti díl dokument finanční firmy kontrola model motivační náplň navíc obor oprávnění organizace penzijní penzijní pojištění PR případ příprava řidič řidičské oprávnění technický termín zkoušky