Skladník v Holandsku (najširšia ponuka skladov).

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nizozemsko
Firma Universal Consulting s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

Pre sklady so zvučným menom hľadáme skladníkov, pomocných pracovníkov. Každý týždeň začínajú naši uchádzači pracovať na rôznych prevádzkach.

Spoločnosti ponúkajú serióznosť, stabilitu a dostatok pracovných hodín.

Prácu Vám ponúkajú sklady ako: Rhenus Kraaiven, Nelipak, Schneider, GXO, DPD, Sligro, Aldi, Ingram, Syncreon,  a iné.  Môžete pracovať v distribučných a logistických skladoch s textilom, elektronikou, potravinami a inými komoditami.

Práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry.

Mzda
Základná mzda  (závisí od konkrétneho skladu a lokality):
- od 10,50€ brutto/h. do 15,23€ brutto/h.
- v nedeľu až 30,46€ brutto/h.
- príplatky za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky
- vyplácaná týždenne

Náplň práce

  • práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
  • picking (vyzdvihnutie tovaru)
  • packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
  • etiketovanie
  • kontrola kvality
  • práca s ručným skenerom

Viac info o pracovnej ponuke si môžete pozrieť aj na našej web stránke tu:

Co od Vás očekáváme:

  • Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
  • Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • výborné mzdové ohodnotenie
  • 8,33% dovolenkový príspevok (holiday money)
  • príplatky za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky
  • mzda vyplácaná týždenne
  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
  • doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom
  • nízke náklady na vycestovanie
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných  povinností v Holandsku
  • možnosť pracovať aj dlhodobo
  • pracujete pre stabilnú spoločnosť
  • sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
  • nástupy sú možné ihneď, alebo podľa dohody

Benefity

  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo