Hledáme lidem práci Manpower

Back office s angličtinou (vhodné i pro juniory)

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, který působí v oblasti vytápění a ohřevu vody, hledáme vhodného kandidáta na pozici back office s angličtinou na plný úvazek.

Lokalita: Praha 9

Nástup : ihned

Popis pozice:

  • Vytváření dodávek zákazníkům v interním systému
  • Zpracování a evidence došlých objednávek v interním systému
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Zadávání a kontrola splatnosti faktur
  • Kontrola stavu zboží na skladě a zajištění včasných dodávek
  • Jiné administrativní činnosti (práce s dokumenty, práce v excelu)

Profil kandidáta:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • AJ na komunikativní úrovni B2 (každodenní e-mailová komunikace)
  • Uživatelské znalost Excelu (tabulky, filtry)
  • Ochota učit se nové věci (práce v Excelu, rozšíření pracovních úkolů)
  • Proaktivita, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práce na HPP ve stabilní společnosti
  • Finanční ohodnocení 35.000 Kč v hrubém
  • 5 týdnů dovolené a stravenky
  • Dostupná lokalita a příjemný kolektiv
  • Možnost kariérního rozvoje

V případě zájmu o zařazení do výběrového řízení nám zašlete váš životopis. Budeme se těšit na reakce.

  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 58 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

administrativní administrativní činnost AJ akce back office činnost den dokumenty e-mail evidence hledám hodnocení HR interní IT kandidát komunikace Most možnost náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení plat pozice práce pracovní Praha rozvoj řízení samostatnost sklad společnost společnosti stabilní stravenky úvazek vhodné vzdělání zařazení znalost životopis administrativní činnosti činnosti dokument dovolené filtr finanční kariérní kolektiv kontrola lokalita náplň oblast oblasti PR profi příjemný případ stav systém úkol uživatel výběr zákazník