Svářeč - zámečník

Lokalita Litomyšl
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Barbora Sýkorová, zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

Hledáte stabilní práci v moderním prostředí? Chcete pracovat pouze ve dne bez nočních směn? Máte zkušenosti se svářením různých materiálů a svářečský průkaz?

My hledáme šikovného svářeče popř. zámečníka výrobní firmy přímo v Litomyšli!

Náplní práce je:

- práce přímo ve výrobě (žádné výjezdy na montáže)

- sváření polotovarů dle výkresové dokumentace

- práce s různými materiály (nerez, hliník, ocel)

- obsluha ohraňovacího lisu

Profil kandidáta:

- SOU vzdělání

- alespoň základní svářečský kurz

- znalost sváření různých materiálů

- schopnost pracovat dle výkresové dokumentace

- technické myšlení, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

- práci na 1 směnu

- stabilní zázemí mimo obor automotive

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- příspěvek na penzijko

- a další firemní bonusy a benefity...

Zaujala Vás nabídka? Klikněte na "odpovědět" a já se budu těšit na Váš životopis!

Máte zájem o tuto nabídku?