Asistent výroby s AJ (od 20.000 Kč)

Lokalita Celá ČR
Firma SUGESTO s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Bakalářské

Co od Vás očekáváme:

Hledáme do výrobního týmu absolventa VŠ technického zaměření s vynikající znalostí anglického jazyka. Chcete se dále vzdělávat a zároveň dobře nastartovat svoji kariéru? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • zaučování se v různých oblastech výroby a spolupráce s kolegy
  • práce na projektech v rámci oddělení výroby a kvality
  • tvorba dokumentace, řešení problémů
  • řešení samostatných úkolů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v technické oblasti
  • angličtina na vysoké úrovni
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu v mezinárodním prostředí moderní firmy
  • skvělou příležitost k nastartování svojí kariéry
  • možnosti vzdělávat se
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zajištěné stravování
  • příspěvky na kulturní, sportovní a jiné aktivity
  • 5 týdnu dovolené
  • práci na HPP
  • lokalita: Olomouc
  • nástupu možný ihned

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

  • Hodonín
  • APROXIMA cz, s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. ledna
  • Středočeský kraj
  • Pavel Švestka, s.r.o.
  • Rychnov nad Kněžnou
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 4. ledna

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

absolvent AJ angličtina asistent dokumentace hledám hodnocení HR IT kvality Lom měření mezinárodní Most možnost náplň práce ohodnocení Olomouc plat práce prostředí samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce sport stravování vysoké vzdělání zaměstnání znalost životopis anglické dokument dovolené finanční firmy jazyk kariéry kolektiv kov kulturní lokalita možnosti náplň národní oblast oblasti oddělení osobní PR problém projekt příjemné příležitost příspěvky řešení řešení problémů schopnost technické tvorba tým údaj úkol výrobní výroby