Zkušební technik - výstupní kontrola

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro českou, výrobní společnost hledáme zkušebního technika výstupní kontroly s vyhláškou 50, který si zakládá na tom, aby veškeré výrobky odešly k zákazníkovi v perfektní kvalitě a s kompletní dokumentací.

Popis pozice:

  • Příprava výrobků na interní a externí přejímky, včetně jejich organizace a provedení
  • Práce s dokumetancí, příprava podkladů pro přejímky
  • Fyzická kontrola produktů (kvalita provedení, správnost materiálů, kvalita laku, značení šroubových spojů atd.)
  • Kontrola správného balení a dokumentace v rámci logistiky
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Účast na poradách technické kontroly
  • Spolupráce s oostatními odděleními

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením na elektro
  • Vyhláška 50 - lze zařídit obnovení
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Pokročilá znalost práce na PC - MS office, vnitropodnikové systémy atd.
  • ŘP sk.B
  • Skvělá orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • Motivační mzda na základě zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc
  • Kafeterie 4800Kč/rok
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Velmi čisté pracovní prostředí
  • Očkování proti chřipce
  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců