Hledáme lidem práci Manpower

Telefonní bankéř příchozí linky

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chceš si zlepšit své komunikační dovednosti? Láká tě práce v oblasti bankovnictví? Chceš mít možnost kariérního růstu?

Do mladého kolektivu hledáme šikovné kolegy, kteří budou pečovat o stálé klienty, poskytovat jim podporu a všechny potřebné informace.

Popis pozice:

Jaké úkoly na tebe čekají?

- telefonický kontakt s klienty (příchozí linka)

- realizace operací požadovaných klientem (blokace karty, generování PIN kódu..)

- zadávání dat do systému, aktualizace a ověřování dat

- poskytování informací o aktuálních nabídkách klientům

Profil kandidáta:

Jaký by měl být tvůj profil?

- máš minimálně SŠ vzdělání s maturitou

- bez problému zvládneš práci na PC

- máš dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Nabízíme:

Co ti firma nabízí?

- 28 dní dovolené (po dvou letech budeš mít nárok na 30 dní)

- příspěvek na stravování

- příspěvek na sport

- příspěvek na dovolenou

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

- možnost rozvíjet se a kariérně růst

- moderní pracovní prostředí

- voda, káva a čaj na pracovišti

  • Ostrava
  • Pracanti s.r.o.
  • 16 500 – 19 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. dubna

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

AJ aktuální bankéř firma hledám IT kandidát linka možnost náplň práce nárok pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek růst sport stravování telefon vzdělání životní pojištění bankovnictví dovednost dovolené informace kariérní karty kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kov linky lokace možnost kariérního růstu na pracovišti náplň oblast oblasti ověřování PC penzijní PR problém profi příjemné rok schopnost schopnosti systém úkol úkoly životní