Hledáme lidem práci Manpower

Specialista zákaznického servisu - AJ

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Domluvíte se anglicky a chcete tuto Vaši přednost využít v práci na denní bázi?
Toužíte po tom komunikovat se zákazníky napříč celým světem?
Chcete se stát součástí týmu stabilní zahraniční společnosti sídlící na okraji Českých Budějovic?
Pak jste přesně tím, koho hledáme.

Zahraniční, výrobní společnost s matkou v Německu, která se zabývá výrobou flexibilních plošných spojů pro automotive průmysl, hledá do svého týmu člověka, který bude denně v kontaktu s našimi zákazníky a bude zajišťovat hladký průběh všech našich zakázek.

Popis pozice:

- převzetí zadání, posouzení, zda se podle něj dá připravit kalkulace
- zajištění chybějících údajů
- zpracování cenových nabídek
- příprava objednávek spolu se zákazníkem
- komunikace při přípravě vzorků
- spolupráce s výrobním oddělením
- komunikace se zákazníky i dodavateli materiálu až do vyřízení požadavku
- zástup za obchodního vedoucího v době jeho nepřítomnosti
- využití AJ na denní bázi
- práce v MS Office

Profil kandidáta:

- minimálně dokončené středoškolské vzdělání s maturitou (humanitní i technické)
- základní orientace v polygrafii nebo v oblasti obalářství výhodou
- nutná jazyková vybavenost AJ slovem i písmem (min. úroveň B1)
- znalost práce na PC
- dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

- aktrativní mzdové ohodnocení
- příspěvek na stravování
- 1 týden dovolené navíc
- přátelský a otevřený kolektiv
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- osobní i profesní růst
- denní využití cizích jazyků

  • Břestek
  • BAZ Company s.r.o.
  • 13 500 – 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. července
  • Vysoké Mýto
  • KVINTAS s.r.o.
  • od 130 Kč / hod
  • Bruntál
  • Macco Organiques, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Krnov
  • STROJOSVIT a.s.
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Hradec Králové
  • Domov U Biřičky
  • 19 010 – 22 920 Kč

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ anglicky auto den flexibilní hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace kraj náplň práce nepřítomnost obchodní Office ohodnocení pec pozice práce příspěvek růst řízení SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce stabilní stravování týden týden dovolené navíc v Německu vedoucí vzdělání vzor znalost dovednost dovolené jazyk kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kov list materiál mzdové náplň navíc obchod oblast oblasti oddělení osobní PC PR profesní profi průmysl přátelský příprava servis součást technické tým údaj v práci výrobní zahraniční zákazník