Hledáme lidem práci Manpower

ELEKTRIKÁŘ - uvádění strojů do provozu / bez cestování

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Šance prohloubit si své profesní znalosti a zvýšit si kvalifikaci v mezinárodní výrobní společnosti. Podporujeme osobní růst a velmi vítáme invenci, jak vylepšit a zjednodušit zavedené procesy.

Popis pozice:

  • budete spolupracovat při uvádění strojů do provozu
  • provádět preventivní údržbu a opravy strojů a zařízení
  • vyhledávat a analyzovat závady
  • navrhovat zlepšení funkce

Profil kandidáta:

  • vyučení v oboru elektro
  • vyhláška č. 50 Sb. min. §6
  • orientaci v technické dokumentaci a porozumění schématům zapojení

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
  • příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)
  • sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly)
  • firemní slevové akce
  • dměny k pracovním jubileím
  • dárky při významných životních událostech
  • odměna za doporučení zaměstnance

  • Znojmo
  • Konzultanti
  • 32 000 – 62 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Trainee program – první práce pro absolventy

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Rekvalifikační kurzy v kostce

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ akce Bor dárky den dění elektro event IT kandidát mezinárodní náplň práce nové pozice práce pracovní procesy příspěvek růst řízení společnost společnosti sport STK stravenky stravování vyučení v oboru zdravotní znalost znalosti cestování dokument firemní funkce náplň národní obor odměna opravy osobní PR proces profesní profi příspěvky stroj technické událost výrobní vyučení životní