Hledáme lidem práci Manpower

Operátor s nástupem každé úterý!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás práce s auty? Tak tohle je přímo pro Vás.

Zabýváme se výrobou karoserií do aut, pokud by Vás práce zajímala neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Popis pozice:

Můžete si vybrat ze tří oddělení a to:

- pozici lisovny - pozice je spíše vhodná prpo muže, jelikož je to práce přímo u lisovacích stroju kde se pracuje s většími kusy.

- pozici produkce - pozice je vhodná pro muže i ženy. Je to v podstatě podobná pozice jako je operátor výroby u linky. Práce spočívá v tom, že vezmete kus plechu, vložíte do stroje (robota) ten kus zpracuje a pak ho hotový vrátí zpět, kde ho výjmete a uložíte do speciálních beden.

- pozici VZV - potřebujete platný průkaz VZV, praxi ve skladu. Práce by spočívala v nákladce a výkladce kamionu.

Profil kandidáta:

- fyzickou zdatnost

- ochotu pracovat v třísměnném provoze (7,5hod. i 11,5hod. směny)

Nabízíme:

- mzda ve zkušební době 16.000 Kč/měs., po zkušební době se mzda navyšuje i s bonusy na 21.000 Kč/měs.

- zákonné příplatky

- stravenky od prvního dne ve výši 110kč

- smlouvu na HPP

- přátelský kolektiv :)

  • Moravské Budějovice
  • IBIS InGold, a.s.
  • 15 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Bubeneč, Praha
  • SKAISTA s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Písek
  • PIZZERIA San Marco s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Nové Město, Praha
  • ADAMAŠKI s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Hostivař, Praha
  • LENIA spol. s r. o.
  • od 16 100 Kč
  • Králův Dvůr
  • Morello Food s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Holešovice, Praha
  • Corporate parity s.r.o. v likvidaci
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. listopadu
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • Jaroslav Koudelka
  • od 90 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Vysoké Mýto
  • Expedo Logistics s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Libice nad Cidlinou
  • Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Hranice, Přerov
  • MORKUS Morava s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • INFINITE LOGISTIC s.r.o.
  • Přerov
  • Základní škola J. A. Komenského a…
  • 27 300 – 31 520 Kč
  • Český Těšín
  • STAVORENOL s.r.o.
  • 80 – 90 Kč / hod
  • Soběslav
  • MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

AJ bonus bonusy den ISO kandidát mzda náplň práce operátor pec plat pozice práce příplatky sklad směny stravenky vhodná životopis bota kolektiv linky náklad náplň oddělení operátor výroby PR profi přátelský robot speciální stroj ve zkušební době výroby zkušební