Práce: Seřizovač - Ihned!

lokalita: Olomouc zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Popis pozice:

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici seřizovače či technicky znalého pracovníka na operátora se zaučením na seřizovače.

Vaší náplní práce bude:

  • Příprava pracoviště (seřízení strojů)
  • Pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání
  • Kontrola množství i kvality vyrobených výrobků
  • Evidence výroby v programu SAP

Profil kandidáta:

Od nového kolegy očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání strojírenského zaměření
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Praxi v oboru na obdobné pozici
  • Znalost programu SAP
  • Základní znalost NJ
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Průměrná mzda po zkušební době: 26.600 Kč
  • Plat vždy k 15. v měsíci
  • Dotované stravování - výběr ze 6 jídel
  • Firemní akce, pronájem sportovišť

Pracoviště se nachází kousek od aquaparku v Olomouci. Autobusová zastávka je přímo u firmy. Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám Váš životopis k posouzení. :)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Petra Byrtusová

Telefon

725 807 360

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist