Hledáme lidem práci Manpower

Šéfik výrobní linky

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rozšiřte své zkušenosti z výroby ještě o level výše!

Pro výrobce automobilových dílů hledáme Předáka směny se zkušenostmi z výrobního prostředí.

I když se jedná o oblast automotive, o práci díky novým projektům nebude nouze.

Práce na HPP, do kmenového stavu.

Popis pozice:

Vaše práce bude složená především ze 2 částí:

1) Vedení lidí na výrobní lince

Budete mít na starost tým cca 10 operátorů, kterým budete radit, motivovat je, rozdělovat práci.

Také zpracovávat administrativu s vedením lidí spojenou, tj. evidovat docházku, sledovat výkon zaměstnanců, komunikovat s ostatními odděleními.

2) Práce na výrobní lince

Protože je vždy dobré jít příkladem, zbyde-li vám prostor, můžete kolegům pomoci při práci jako takové přímo na lince.

Profil kandidáta:

- zkušenosti z výrobního prostředí

- zkušenosti s vedením lidí (Klidně alespoň částečné - obnášela vaše pozice vedení lidí, ale nebyla tak pojmenovaná? Napište nám to! Vedete zájmový kroužek nebo sbor dobrovolných hasičů? Nejsme proti! Důležité je mít pro vedení lidí předpoklady, vyzařovat přirozený respekt)

- znalost práce na PC (budete zpracovávat reporty, pracovat s MS Office - Outlook, Excel)

- osobnostní předpoklady k pozici vedoucího

- ochotu pracovat v 3 směnném režimu (R/O/N)

Nabízíme:

- smlouvu na dobu neurčitou

- pozici, na níž získáte zkušenosti s potenciálem do budoucna

- 5 týdnů dovolené

- 13. a 14. plat

- další bonusy a příspěvky (nekuřácký bonus, příspevky na soukromé školky, masáže..)

- obědy za pár korun

- firemní tarif i pro rodinu

Pokud vás pozice zaujala, zašlete životopis pomocí odpovědního tlačítka či na e-mail e-mail přes odpovědní formulář a o všem si poté pohovoříme.

  • Nové Město nad Metují
  • NAKOS spol. s r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • Mýto
  • Carrier Refrigeration Operation Czech…
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • České Budějovice
  • Europe Jobs s.r.o.
  • 100 – 105 Kč / hod
Zveřejněno: 29. března
  • 14 600 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Benátky nad Jizerou
  • KORUND BENÁTKY, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Břeclav
  • Magnetic Tree s.r.o.
  • 19 600 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Břeclav

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nymburk, Kolín, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

auto automobil bonus bonusy Bor den důležité e-mail EU hasič hledám HR IT kandidát masáže mobil na dobu neurčitou náplň práce nové Office operátor plat pozice práce prostředí příklad režim směny SOU tarif vedení vedoucí výkon zaměstnanců zkušenosti znalost životopis díl dobro dovolené firemní kov linky masáž na dobu náplň oblast oddělení odpovědní osobnost osobnostní předpoklad Ostatní PC pomoc PR profi projekt předpoklad příspěvky report sbor stav tým výrobní výroby výše zkušenost