Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme Operátory Pro Nově Vzniklý Závod V Kolíně!!!

Lokalita Ovčáry, okres Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Byl byste rád součástí nově vznikající nadnárodní společnosti?

Preferujete spíše menší výrobu rodinného charakteru?

Pro společnost, která je zaměřená na výrobu barev pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici operátorů.

Popis pozice:

  • obsluha linky na výrobu barev
  • příprava barev na lakování dle instrukcí

Profil kandidáta:

  • zkušenost z výroby
  • ochota pracovat v budoucnu na třísměnný provoz (cca do února se pracuje na ranní dvanáctihodinové směny od Po-Čt)

Nabízíme:

  • nástupní plat 25.000,-Kč + 0-5000,-Kč osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • hned od začátku spolupráce příspěvek na důchodové pojištění 1000,-/měsíc
  • stravenky v hodnotě 100,-/den
  • smlouva na dobu neurčitou
  • úplně nové vybavení a zázemí firmy

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry

Zaujala Vás tato pozice? Kontaktujte mě prosím na telefonu zobrazit tel. číslo nebo pošlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář, ráda řeknu k pozici více informací.

  • Čáslav
  • Čáslavské fyzioterapeutické centrum s.r…
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. prosince
  • Liberec
  • Mgr. Milena Medková Fillová
  • 21 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Holubov
  • GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Horní Planá
  • Ing. Pavel Novák
  • od 17 000 Kč
  • Semily
  • SORBANNA, s.r.o.
  • od 14 740 Kč

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ auto automobil den důchod EU hledám hodnocení HR Chodov IT kandidát Kolín měsíc místo mobil na dobu neurčitou náplň práce nové ohodnocení operátor Ovčáry plat pojištění pozice práce příspěvek směny smlouva SOU společnost společnosti spolupráce stravenky telefon vhodné výkon životopis automobilový průmysl bar dovolené firmy kontakt kov Lakování linky místo výkonu práce na dobu náplň národní obsluha osobní PR profi průmysl průmyslová příprava součást vybavení výroby závod zkušenost