Hledáme lidem práci Manpower

European Data Security & Privacy - Research Manager

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

For our client, an international corporation with a headquarter in the USA and with focus on market data, their analysis and the security&privacy, we are currently looking for a Research Manager focusing on European Data Security & Privacy to help develop, articulate and drive the research of Data Security & Privacy program, within the European Security Strategies Practice.

Popis pozice:

  • Leading and growing market-leading research into data security & privacy
  • Defining the overall research programme
  • Working with worldwide data security team to help define taxonomies, research focus areas and market forecasts
  • Being a trusted advisor to the Practice's clients
  • Contributing and taking ownership of custom research papers, respond to client enquires
  • Publishing thought leadership research papers
  • Providing insightful and relevant comments on industry relevant events

Profil kandidáta:

  • 5+ years in a recognised data security or privacy policy role
  • Experience with strategy, operations, policy formulation or data governance
  • Understanding of the current and future data security and privacy business challenges and strategies
  • A highly motivated individual who possesses outstanding writing, presentation and client interaction skills
  • A relevant degree in information security, data governance or privacy law is desirable
  • Fluency in written and oral English is required; fluency in a second European language would be advantageous

Nabízíme:

  • 25 days of holiday
  • 3 sick days
  • Home office option
  • Office in the city center
  • Annual bonus
  • Meal vouchers, FlexiPass, Cafeteria
  • Regular internal and external trainings
  • Work in an international team, on international projects, daily use of English language
  • Teambuilding events
  • Very good and friendly work environment

  • Praha
  • Accenture Services, s.r.o.
  • od 100 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Český Krumlov
  • LOVCI KRÁLOVI, s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. ledna
  • Praha
  • UniSearch s.r.o., v likvidaci
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Ústí nad Labem
  • NMS Market Research s.r.o.
Zveřejněno: 10. srpna
  • Holešovice, Praha
  • Corporate parity s.r.o. v likvidaci
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • Brno
  • Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Velká Británie a Severní Irsko
  • BLU GLOBAL UK LIMITED
  • 1 – 50 000 £
Zveřejněno: 29. září
  • Zlín
  • PRŮMYSLOVÉ KONSTRUKCE s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Zlín
  • GRASPO CZ, a.s.
  • 19 000 – 23 000 Kč
  • Kaňovice, Zlín
  • ROKOSPOL a.s.
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • Zlín
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Metylovice
  • Aleš Přibyla
  • od 33 000 Kč
  • Olomouc
  • BEA centrum Olomouc s.r.o.
  • Liberec
  • REGULUS Production s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Ostrava
  • E-MOTION park s.r.o.
Zveřejněno: 9. října
  • Ostrava
  • Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz,…
  • 15 770 – 22 990 Kč
  • Ostrava
  • Jakub Glac
  • 20 000 – 38 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Odbory - proč a jak je založit

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

bonus business data EU event home office ISO IT kandidát leadership manager náplň práce Office pozice práce role security sick day strategie teambuilding náplň PR profi program