Hledáme lidem práci Manpower

Specialista kvality a QA

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Cítíte se v KVALITĚ jako ryba ve vodě? Rádi komunikujete a školíte pracovníky? Protože školení a trénink, to je oč tu běží. Dále také využijete zkušenosti s BOZP a PO. Pokud jsou tyto oblasti vaše parketa, možná hledáme právě Vás.
Místo výkonu práce: Kolín

Popis pozice:

Co Vás čeká:
- na starosti budete mít proškolování zaměstnanců všech výrobních útvarů v oblasti kvality
- budete zjišťovat příčiny kvalitativních problémů a vymýšlet, jak by se jim mohlo předejít
- další věc, kterou se budete zabývat je porovnání kontrolních postupů s požadavky zákazníka
- provádět budete denní audity procesu, jako je například dodržování postupů a správné vyplnění dokumentace

Profil kandidáta:

- uvítáme člověka se SŠ vzděláním technického směru s prokazatelnou praxí v oblasti kvality
- určitě pro Vás bude výhodou pokud umíte se SAPEM a domluvíte se anglicky – není to však podmínkou
- zkušenosti s BOZP a PO
- důležitý je pro nás aktivní přístup a pečlivost
- hledáme člověka komunikativního, který je rád v kontaktu s lidmi- žádný introvert

Nabízíme:

- ohodnoceni budete dle svých zkušeností – motivující finanční ohodnocení + prémie
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- skvěle vybavená kantýna
- firemní akce pro zaměstnance

  • Olomouc
  • GIT Consult Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. srpna
  • Olomouc
  • ORIFLAME SOFTWARE s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Zlín
  • MONET+,a.s.
  • od 29 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. února
  • Olomouc
Zveřejněno: 20. července
  • Olomouc
Zveřejněno: 30. srpna
  • Olomouc
Zveřejněno: 28. září
  • Brno
  • CPL Jobs s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Brno
  • Kiwi.com s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Žďár nad Sázavou
  • Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Odbory - proč a jak je založit

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

akce anglicky audit audity BOZP den dodržování dokumentace hledám hodnocení IT kandidát Kolín kvalita kvality mezinárodní místo náplň práce ohodnocení OZP pec pečlivost plnění postup pozice požadavky práce pracovní pracovník pro zaměstnance příklad SOU specialist specialista společnost společnosti stabilní školení Týn výkon vzdělání zaměstnanců zkušenosti dokument dovolené finanční firemní kontakt list místo výkonu práce náplň národní oblast oblasti PR prémie problém proces profi přístup rok technické výrobní zákazník zkušenost