Manažer Kvality

Lokalita Hodonín
Firma PeoplePoint s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro stabilní českou výrobní společnos, působící na trhu sklářské, letecké a strojní výroby, hledáme MANAŽERA KVALITY!
Hledáte pracovní uplatnění v moderní a prosperující společnosti? Máte zkušenosti z manažerské pozice ve výrobní společnosti? Orientujete se v oblasti managementu kvality a máte právní, či ekonomické povědomí? Jste schopni komunikovat v anglickém, či německém jazyce? Jste aktivní a celoživotně se chcete vzdělávat? Disponujete flexibilitou, kreativitou a nebojíte se řešení problémů a kooperace? Efektivně komunikujete a jste samostatní? Pak máme pro Vás skvělou kariérní příležitost, tak neváhejte a kontaktujte nás!

Pracovní náplň:

  • Formální zachycení, upevnění, kontrola a vyhodnocování sebekontroly a systému totální produktivní údržby
  • Návrh, implementace, kontrola, vyhodnocování a zdokonalování procesu ŘÍZENÍ NESHODNÝCH PRODUKTŮ (Analýza kořenových příčin; metoda 8D)
  • Koordinace obsahu a forem vedení příslušné dokumentace
  • Řízení procesu budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů
  • Plánování a kontrola pravidelných auditů dle požadavků norem ISO nebo odvětvových standardů
  • Navrhování způsobů dosahování předpokládané úrovně jakosti, zpracování prognóz a programů zvyšování jakosti
  • Zajišťování požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů a organizace komplexního systému řízení jakosti
  • Vyhodnocování jakosti a kvality výrobků, výkonů, služeb a jiných výstupů.
  • Stanovování způsobů hodnocení a třídění jakosti, přejímacích podmínek, postupů a výstupů
  • Sledování a vyhodnocování ekonomických ztrát a nekvality
  • Zajišťování aktualizace evidence norem a vyřazování neplatných norem
  • Zpracovávání koncepcí spolupráce s ostatními útvary, v rámci řízení a plánování kontroly kvality a jakosti, v souladu s potřebami organizace
  • Stanovování dílčích způsobů hodnocení a třídění jakosti, přejímacích podmínek, postupů a výstupů
  • Organizace zjišťování kořenových příčin snížené kvality, navrhování a realizace opatření k nápravě
  • Analýza neshod v procesech / Podávání vlastních návrhů na eliminaci neshod/ Podílení se na nápravných a preventivních opatřeních
  • Péče o vlastní odborný rozvoj, sebevzdělávání, sledování vývojových trendů, nových postupů a technologií

Požadujeme:

  • Teoretické znalosti z oblasti managementu kvality; ekonomické a právní povědomí
  • Koordinace managementu kvality, normalizace a zkušebnictví v organizaci
  • Schopnost řízení procesu budování, udržování a rozvoje systému kvality organizace
  • Aplikace nástrojů managementu kvality (organizace a metody kontroly kvality, metodické řízení vstupní, mezioperační a výstupní kontroly v organizaci a další …)
  • Efektivní komunikace, kooperace a schopnost řešit problémy
  • Objevování a orientace v informacích
  • Vedení, organizace a motivace lidí
  • Počítačová a numerická způsobilost, znalost AJ
  • Způsobilost k řízení osobního automobilu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a moderní výrobní společnosti
  • Systém firemního vzdělávání, péče o odborný rozvoj
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned

  • Trutnov
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. prosince
  • Zlín
  • VEST spol. s r.o.
  • 15 000 – 23 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 28. června
  • Kolín
  • SPEL Manufacturing s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 34 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Štětí
  • SCHULTE malířské válečky a plastik spol…
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Lindner Türen - Fassaden s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Horažďovice
  • Otavské strojírny a.s.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Uherské Hradiště
  • DICOM, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
Zveřejněno: 12. srpna
  • Kostelec nad Černými lesy
  • BONECO a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Hradčovice
  • PD PLAST, spol. s r.o.
Zveřejněno: 19. května
  • Turnov
  • Václav Chmela - Galvanovna s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. října
  • Trutnov
Zveřejněno: 18. prosince
  • Vyškov
  • ANMIJA work s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Brno-město
  • od 20 000 Kč
  • Celá ČR
  • AMASCO, s.r.o. v likvidaci
  • od 13 000 Kč
  • Celá ČR

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ analýza audit auto automobil benefit benefity Bor den dění dokumentace ekonom event evidence hledám hodnocení ISO IT komunikace kvalita kvality Luže management manažer metody mobil Most motivace náplň práce NDA nová obsah ohodnocení péče plán plánování plat postup pozice práce pracovní rozvoj řízení sledování SOU společnost společnosti spolupráce stabilní třídění uplatnění Vary vedení výkon vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost znalosti anglické aplikace dané dar díl dokument finanční firemní kariérní kariérní příležitost kontakt kontrola kontroly koordinace kov manažerské manažerské pozice metoda motivační náplň nástroj německé norma oblast oblasti odbor odborný operace operační organizace osobní Ostatní PC počítač PR pracovní náplň právní problém proces procesů program příležitost řešení řešení problémů schopnost sklář standard stroj systém technolog trend trh výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost způsobilost