Hledáme lidem práci Manpower

Operátor Výroby - Nová Práce S Nástupem Ihned

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Uvažujete o změně a práci ve výrobě už znáte? Můžete pracovat na ranní a odpolední směny? Hledáte férovou práci ve firmě, kde Vám dají prostor vyrůst a kde dostanete stabilní místo na další roky? Tak se nám ozvěte a získejte lepší práci.

Popis pozice:

Co budete dělat?

-Obsluhovat výrobní linku a provádět montáž (vše Vás naučíme).

-Spolupracovat při výrobě s ostatními kolegy.

Profil kandidáta:

Vhodný kandidát na tuto pozici je:

-Spolehlivý a stabilní (nestřídá zaměstnání a hledá stabilní a dlouhodobou práci).

-Manuálně zručný.

-Týmový hráč, který při práci rád spolupracuje s kolegy.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Stabilní práci na plný úvazek.

-Dobrou nástupní mzdu a další bonusy.

-Jasný kariérní růst.

-Dotované jídlo za pár korun.

-Týden dovolené navíc.

-Placenou přestávku 10 minut extra.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás!

  • Třemošnice
  • KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Hlinsko, Chrudim
  • PROFILOX s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Chrudim
  • SIAG CZ, s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Uherský Brod
  • Teknia Uhersky Brod, a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Uherské Hradiště
  • MESIT machinery, a.s.
  • od 19 500 Kč
  • České Budějovice
  • ASPERA technology s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • 22 200 – 30 000 Kč
  • CB Auto a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Dobrá Voda u Českých Budějovic
  • Domov pro seniory Dobrá Voda
  • od 36 690 Kč
  • Olomouc
  • Česko Britská Mezinárodní škola a…
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Bystrovany
  • TREKVILA s.r.o.
  • 16 800 – 17 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Gaudium Frýdek-Místek s.r.o.
  • od 26 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

AJ bonus bonusy den HR IT jídlo kandidát kariérní růst místo nabídka náplň práce nová operátor pozice práce růst směny stabilní týden týden dovolené navíc úvazek vhodný zaměstnání změny Zruč dobro dovolené kariérní náplň navíc operátor výroby Ostatní PR profi příležitost rok tým výrobní výroby