Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme Senior Security Consultanta s certifikací - Praha

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnost s více než 20letým působením v ČR hledá do svého týmu posilu na pozici Senior Security Consultant.

Organizace patří k předním globálním poskytovatelům inovativních technologických služeb. Spolupracují s organizacemi po celém světě a hlavním cílem je přinášet firmám a institucím inteligentní technologická řešení, díky kterým je možné dosahovat nejlepších výsledků. Jejich moderní technologie jsou řízené daty, digitální, propojené a hlavně bezpečné. Jedná se o globální firmu, která zaměstnává přes 40 000 lidí ve více než 70 zemích.

Chcete se stát součástí společnosti, která v roce 2019 jsme získala ocenění Top Employer? Pokud ano, čtěte dál!

Popis pozice:

Jako Security Consultant budete mít na starosti:

  • Konzultační činnost v oblasti návrhu security
  • Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech security
  • Mentoring kolegů
  • Spolupráce při návrzích řešení, oponentura návrhu
  • Garance správnosti a souladu se standardy bezpečnosti a best practices
  • Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem
  • Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti security
  • Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelem pro zákazníky
  • Účast na jednáních se zákazníky

Profil kandidáta:

  • VŠ technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • Certifikace CISSP nebo obdobná
  • Přehled v oblastech komunikačních sítí
  • Přehled v best practices (CIS, NIST, MITRE apod.)
  • Přehled v oblasti bezpečnosti (SIEM, PIM, IDP, SDLC, DevSecOps a další)
  • Znalost řešení CyberArk PAS a IBM QRadar výhodou
  • Orientace v oblasti Cloud Security
  • Znalost procesního řízení středních/velkých společností
  • Znalost oblastí technologií s důrazem na oblast bezpečnosti: multiplatformní znalost (Unix/Linux, Windows) včetně best practice v bezpečnosti a hardeningu systémů, síťová bezpečnost (firewall, IPS, IDS), znalost PKI, kryptografie
  • AJ - úroveň B1
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Jednou za rok bonus - 15% ročního platu
  • Podporu zdraví: nadstandardní zdravotní péče
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně
  • Certifikace a školení

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ auto bezpečnost bonus certifikace cíle činnost ČR den dění hlavní hledám IT kandidát Luže mentoring měsíc náplň práce NDA občerstvení obchodní péče penzijní připojištění plat pojištění pozice práce Praha připojištění příspěvek řízení security seminář sick day SOU společnost společnosti spolupráce sport stravenky školení technologie zaměstnavatel zástupce zdraví zdravotní zkušenosti znalost bezpečné cíl clo cloud daně daný dar dovolené employer firemní garance inovativní jednání komunikační mentor na pracovišti náplň obchod oblast oblasti organizace PC penzijní PR proces profi projekt příprava roční rok řešení součást standard střední systém technické technolog tip tým v roce zákazník zdravotní péče zkušenost