Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality

Lokalita Přelouč
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Orientujete se v problematice kvality, zejména té dodavatelské? Umíte pracovat s jejími nástroji? Hledáte stabilního zaměstnavatele a přátelské pracovní prostředí?

Pro významného dodavatele komponentů pro výrobu automobilů hledám Inženýra dodavatelské kvality!

Čeká Vás:

- zajištění kvality v dodavatelském řetězci

- opovědnost za řešení kvality dodávaných dílů, materiálu a služeb

- řízení nesouladu a jeho nápravy

- spolupráce s ostatními zainteresovanými kolegy (výroba, zákaznická kvalita atd.)

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání

- komunikativní angličtina

- znalost nástrojů kvality (PPAP, 8D, FMEA, 5x proč)

- pečlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme:

- stabilní zázemí a flexibilní pracovní dobu

- prémie a další bonusy

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na závodní stravování, dopravu

- příspěvek na penzijko

- jazykové a další vzdělávací kurzy

Zaujala Vás nabídka? Kliknutím na "Odpovědět" se přihlásíte do výběrového řízení!

  • Ústí nad Labem
  • Drncová Michaela
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července
  • Klášterec nad Ohří
  • Manpower
Zveřejněno: 24. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Uhlířské Janovice, Nymburk, Jičín, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ angličtina auto automobil bonus bonusy flexibilní hledám inženýr IT kandidát kurz kurzy kvalita kvality Luže mobil nabídka náplň práce pečlivost pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek řízení SOU spolupráce stabilní stravování výroba vzdělání vzdělávací kurzy zákaznická zaměstnavatel znalost díl dovolené jazyk kov materiál náplň nástroj odpovědný Ostatní PR prémie profi přátelské přístup řešení stroj výběr vzdělávací kurz závod