Hledáme lidem práci Manpower

Elektro inženýr se znalostí PLC

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnost s přátelskou firemní kulturou, která se zabývá výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu Elektro inženýra s předchozími zkušenostmi na obdobné pozici.

Nabízíme práci s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi v týmu zkušených kolegů, kteří Vám budou vždy k dispozici. Možnost kariérního růstu.

Popis pozice:

  • analýza procesu na výrobních linkách
  • analýza závad na výrobních linkách
  • měření elektrických veličin
  • úzká spolupráce s oddělením výroby a kvality

Profil kandidáta:

  • elektrotechnické vzdělání
  • zkušenosti s PLC programováním
  • znalost čtení elektro dokumentace
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 6 dnů zdravotního volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • kafetérie (roční příspěvek na sport, cestování, kulturu a zdraví)
  • firemní akce
  • smlouvu na HPP na dobu neurčitou

  • Břeclav
  • MOLITAN a.s.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. července
  • Břeclav
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Praha
  • Centrum sociálních služeb Praha
Zveřejněno: 11. prosince
  • Hustopeče
  • Nemocnice Hustopeče, příspěvková…
  • 16 770 – 23 990 Kč
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Starovice
  • NATURAL PACK group s. r. o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
  • Ždánice, Hodonín
  • NAREX Ždánice, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Rohatec
  • MDV, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Most, Ústí nad Labem, Teplice

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

akce analýza auto automobil dokumentace elektro EU flexibilní hodnocení inženýr IT kandidát kvality měření mobil možnost na dobu neurčitou náplň práce ohodnocení plat pojištění pozice práce pracovní připojištění příspěvek růst SOU společnost spolupráce sport stravenky stravování technologie vzdělání zdraví zdravotní zkušenosti znalost anglické automobilový průmysl cestování dokument dovolené elektrický firemní jazyk kariérní možnost kariérního růstu mzdové na dobu nabízíme práci náplň oddělení penzijní PR proces profi program průmysl roční řidič součást technické technolog tým volna výrobní výroby závod zkušenost životní