Hledáme lidem práci Manpower

Auditor dodavatelů - Škoda Auto, Mladá Boleslav

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta Škoda Auto hledáme vhodné kandidáty na pozici Auditor dodavatelů.

Popis pozice:

  • vedení jednání s dodavateli
  • příprava a prezentace stavu projektu na pilotní hale
  • Lion-QPN, uživatelská podpora pro dodavatele
  • statusy projektu
  • sledování dílů v systému Lion QPN
  • kontrola zadání dat a dodržování termínů v systému Lion QPN
  • sledování náběhu dílů
  • podpora náběhu QPN – Integral ve Škoda Auto a.s.
  • uživatelská podpora pro dodavatele
  • příprava podkladů pro plánování 2-TP
  • příprava podkladů stavu projektu na pilotní hale

Profil kandidáta:

• znalosti z automobilového průmyslu – výroba, kvalita

• znalosti projektového managementu

• znalost NJ nebo AJ na jednací úrovni

• řidičské oprávnění skupiny „B“

Nabízíme:

• smlouva na hlavní prac. poměr

• stravenky

• 25 dní dovolené

• motivační paltové ohodnocení

• mzda 37 000 Kč s možností navýšení po zaučení

  • Mladá Boleslav
  • GOLDWORK CZ s.r.o.
  • 33 600 – 42 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 20. června
    Benefity:
Zveřejněno: 5. září
  • Třinec
  • MEPAC CZ, s.r.o.
  • od 15 200 Kč
Zveřejněno: 23. prosince
  • Havířov
  • IMPOL TRADE s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Ostrava
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava…
  • od 18 500 Kč
  • Ostrava
  • Simply Beauty s.r.o.
  • 24 500 – 26 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Turnov, Nymburk, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ audit auditor auto automobil Boleslav den dodržování dodržování termínů hlavní hledám hodnocení IT kandidát kvalita management Mladá Boleslav mobil možnost mzda náplň práce nová ohodnocení plán plánování podpora pozice práce sledování smlouva stravenky vedení vhodné výroba znalost znalosti díl dovolené jednání kontrola motivační náplň oprávnění poměr PR prezentace profi projekt projektové průmysl příprava řidič řidičské oprávnění stav systém termín uživatel výše